کد خبر: 76576

در حال بروز رسانی

رئیس‌جمهورو هیات همراه دقایقی پیش وارد فرودگاه بجنورد مرکز استان خراسان شمالی شدند.

به گزارش کرمان خبر، حسن روحانی، رییس جمهوری اسلامی، لحظاتی قبل در نوزدهمین سفر استانی کاروان تدبیر و امید وارد بجنورد؛ مرکز استان خراسان شمالی شد.

مراسم استقبال از روحانی از سوی مسئولان استانی از جمله سید علی اکبر پرویزی  استاندار خراسان شمالی، حجت الاسلام یعقوبی امام جمعه بجنورد، روح الله براتیان شهردار بجنورد، قاسم جعفری نماینده مردم مردم شریف
بجنورد،گرمه، جاجرم، مانه، سملقان، راز و جرگلان ، هادی قوامی نماینده مردم اسفراین ،موسی الرضا ثروتی نماینده مردم  بجنورد،گرمه، جاجرم، مانه، سملقان، راز و جرگلان ، عبدالرضا عزیزی نماینده شیروان همچنین اقشار مختلف مردمی صورت گرفت.
 
حسن روحانی پس از مراسم ویژه استقبال در فرودگاه بجنورد برای حضور در تجمع مردمی راهی ورزشگاه تختی می‌شود.
 
دیدار با منتخبان و نخبگان سیاسی، اجتماعی، ورزشی، علمی، روحانیون و خانواده های معظم شهدا از مهمترین برنامه های سفر یک روزه دکتر روحانی در استان خراسان شمالی است.
سفر رئیس‌جمهور به استان خراسان شمالی یک روزه است و هیئت همراه به استان های خراسان شمالی سفر خواهند کرد.
 
حضور اسب سواران برای استقبال از رئیس‌جمهور

 

بنرهایی از سوی ستاد استقبال مردمی از رئیس جمهور در سطح شهر به ویژه در میدان های اصلی برای خوشامدگویی به رئیس جمهور و اعضای دولت نصب شده است.
 
در بین استقبال کنندگان از رئیس جمهور افرادی با لباس های محلی اقوام مختلف کرد و ترکمن و ... حضور دارند و اسب سوران اقوام کرمانج و ترکمن در محل فرودگاه بجنورد آماده استقبال از رئیس جمهور هستند.
 
در سفر یک روزه رئیس جمهور به خراسان شمالی، برخی وزرا و معاونان رئیس جمهور نظیر آخوندی وزیر راه و شهرسازی، ترکان مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری، حجت الاسلام مجید انصاری معاون پارلمانی رئیس جمهور، قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، حجت الاسلام علوی وزیر اطلاعات ، حجت الاسلام یونسی دستیار رییس جمهور در امور اقوام و اقلیت های دینی و مذهبی حضور دارند.
رئیس جمهور قرار است ساعت 9 و 30 دقیقه امروز در محل استادیوم تختی بجنورد در جمع مردم غیور خراسان شمالی سخنرانی کند.
به گزارش خبرنگار مستقر در محل استادیوم تختی از صبح امروز مردم در این محل حضور داشته و از خیابان های منتهی به استادیوم مردم در حال تردد برای حضور در مراسم سخنرانی هستند.
 
 
هم اکنون کاروان های مردمی استقبال از شهرستانهای اسفراین، شیروان، راز و جرگلان، گرمه، جاجرم و فاروج راهی ورزشگاه تختی بجنورد هستند تا در آیین استقبال از رییس دولت تدبیر و امید حضور داشته باشند.
در آیین استقبال از رییس جمهوری اتحادیه کامیونداران شهرستان گرمه در یک حرکت نمادین با کامیون به سمت مرکز استان خراسان شمالی راهی شدند.
همچنین شیروانی ها نیز با تشکیل 24 کیلومتر صف مردمی به نام 24 خرداد سال 92 راهی ورزشگاه تختی بجنورد شدند.
 
 
 
 

 

 محمودیان مدیرعامل شرکت تعاونی کامیونداران گرمه – درق در حاشیه این مراسم گفت: درخواست برگزاری رژه کامیون‌ها در مرکز استان داده شده بود که به دلیل ایجاد موانع ترافیکی در روز ورود رییس‌جمهور به خراسان شمالی با آن موافقت نشد و رانندگان شهرستان گرمه این برنامه را در مرکز شهرستان اجرا کردند.

وی اضافه کرد: در این مراسم 200 دستگاه کامیون با نمادهای مشخص، رژه کامیون‌ها را اجرا کردند تا ظرفیت شهرستان گرمه در بخش حمل‌ونقل جاده‌ای و صنایع مرتبط با آن به نمایش گذاشته شود.

وی تصریح کرد: در شهرستان گرمه بیش از 600 دستگاه کامیون وجود دارد که 400 دستگاه آن کامیون‌های کشنده بار و ترانزیت هستند و به همین دلیل نیز شهر گرمه در بین رانندگان به «شهر کامیون‌ها» لقب گرفته است.

خاطرنشان می‌گردد رانندگی یکی از شغل‌های اصلی مردم شهرستان گرمه است که از دیرباز مورد توجه مردم این دیار قرار گرفته به‌طوری‌که هم‌اکنون با توسعه این شغل و ورود صدها دستگاه کامیون به این شهرستان، شغل‌های مرتبط با این صنعت رونق گرفته و شهرستان گرمه به قطب ارائه خدمت به رانندگان و کامیونداران تبدیل شده است.

دانا