کد خبر: 76610

طی مراسمی

طی مراسمی سیدداوود ملکی سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان شد.

به گزارش کرمان خبر ، صبح امروز طی آیینی با حضور کفاش معاون فرهنگی و پرورشی وزارت آموزش و پرورش و استاندار کرمان سیدداوود ملکی به عنوان سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان شد.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان در این مراسم با اشاره به تشییع 270 شهید گرانقدر دوران دفاع مقدس اظهار داشت: آثار و برکات کشور اسلامی ما از ثمره خون شهدا و جانفشانی آنهاست که جان را در طبق اخلاص گذاشته و از هستی خود گذشتند.

محمد محسن‌بیگی با بیان اینکه لازمه تشکیل حکومت شامل شخصیت و مقبولیت مدیر آن مجموعه، محتوا و برنامه‌های وی است، ادامه داد: حضرت امام خمینی (ره) حضور مردم به عنوان موفقیت حکومت را مورد تاکید قرار دادند و حضور مردم به عنوان مقبولیت است.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان اضافه کرد: جهانگیری مدیرکل سابق آموزش و پرورش دارای شخصیت معنوی و کاریزما و با برنامه‌های تدوین شده و مقبولیت در بین فرهنگیان بود.

محسن‌بیگی عنوان کرد: بحث مدرسه دغدغه اصلی جهانگیری بود و  اینکه اهداف و کارهای ما باید در مدرسه دنبال شود و وی به مشارکت مردم در امر آموزش و پرورش تاکید داشت.

وی با بیان اینکه ممکن است، رانت و یا ویژه‌خواری‌های جزیی در آموزش و پرورش وجود داشته باشد، افزود: مدیرکل سابق آموزش و پرورش کرمان پاکدستی را در سیستم آموزش و پرورش عملی کرد.

محسن‌بیگی ابراز داشت: استاندار کرمان رئیس شورای آموزش و پرورش است و این شورا طی دو سال گذشته جزو شوراهای فعال کشور معرفی شده است.

به گزارش فارس، آیین تکریم ابراهیم جهانگیری مدیرکل سابق آموزش و پرورش استان کرمان و معارفه سید داوود ملکی سرپرست این مجموعه در محل تالار امام حسین (ع) اداره آموزش و پرورش ناحیه یک در حال برگزاری است.

فارس