کد خبر: 77044

در پی انحلال سازمان نظام مهندسی ساختمان کرمان

در پی انحلال سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کرمان، طرح سئوال رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان از وزیر راه و شهرسازی اعلام و پای آخوندی به مجلس شورای اسلامی کشانده شد.

به گزارش کرمان خبر، در پی انحلال سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کرمان توسط وزارت راه و شهرسازی، نمابری از دفتر محمدمهدی زاهدی نماینده کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی به نمایندگی فارس در کرمان واصل شد.

در این نمابر آمده است: مختصر گزارش سئوال محمدمهدی زاهدی رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان در مجلس شورای اسلامی از وزیر راه و شهرسازی در ارتباط با تخلفات صورت گرفته در سازمان نظام مهندسی ساختمان استان کرمان که در 23 تیرماه جاری در کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی انجام گرفت به منظور اطلاع‌رسانی به شرح ذیل اعلام می‌شود.

سئوال از وزیر راه و شهرسازی «چرا تخلفات گسترده‌ای که در سال‌های قبل در سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گرمان صورت گرفته و تا دوره کنونی نیز ادامه داشته است، تعیین تکلیف نشده است».

در ادامه این سئوال تصریح شده است «خواستار برخورد با مسئولینی هستیم که در این ارتباط تسامح و قصور داشته‌اند».

همچنین در این نمابر عنوان شده است: لذا مقرر شد به منظور بررسی و پیگیری این موضوع کمیته‌ای از سوی مجلس شورای اسلامی تشکیل و به سرعت نسبت به موارد فوق پیگیری و اقدامات لازم به عمل آید.

همچنین در این نمابر خاطرنشان شده است: مهندسان عضو نظام مهندسی ساختمان استان کرمان که اطلاعاتی در این زمینه دارند، می‌توانند برای طرح در کمیته بررسی مجلس شورای اسلامی به صورت مکتوب به دفتر ارتباطات مردمی محمدمهدی زاهدی نماینده کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی تحویل دهند.