کد خبر: 77217

"اصحاب عشق" ،بهانه ای برای دیدار فعالان فرهنگی استان

حضور سید احمد عبودتیان مدیر عامل قرارگاه بنیاد فرهنگی خاتم الاوصیا و حاج حسین یکتا از یادگاران دفاع مقدس، در جمع صمیمانه تلاشگران عرصه فرهنگی استان کرمان

کرمان خبر/ مراسم اصحاب عشق این بار در کرمان برگزار شد. در این مراسم جمعی از فعالان فرهنگی استان کرمان دور یکدیگر جمع شدند و از تجربیات یکدیگر استفاده کردند. این مراسم با تلاوتی چند از کلام الله مجید و پخش سرود ملی آغاز شد. در ادامه ، سرهنگ ابوالحسنی، مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان کرمان، برای سخنرانی به جایگاه دعوت شدند. سرهنگ ابوالحسنی ضمن عرض خیر مقدم به مهمانان عزیز از حضور و تلاش بی وقفه آن ها نیز تشکر و قدردانی کرد.

 

حاج حسین یکتا پس از تشکر از فعالین فرهنگی استان، به اتفاقاتی چند پیرامون جبهه رسانه ای انقلاب اسلامی پرداخت. وی در ادامه افزود: امید به انقلاب اسلامی در جهان بیشتر شده است و به همین دلیل دشمنان، فشار بیشتری بر انقلاب اسلامی می آورند.

 

وی تصریح کرد: جبهه فرهنگی انقلاب و اعضای این جبهه سعی کند اطلاعات خوبی پیرامون مسائل مهم از جمله توافق هسته ای داشته باشد. مصلحت های حضرت آقا را در نظر بگیرید و در این خصوص جلسات متعددی برگزار کنید. او هم چنین در خصوص آینده انقلاب و کلید واژه گفتمان برتر نکاتی را گوشزد کرد. وی هم چنین بر لزوم فعالیت بین المللی در جبهه فرهنگی انقلاب تاکید داشت و این مورد را از لازمه های این کار می دانست.

 

یکتا افزود: نقش اقتصاد مقاومتی در فرهنگ ما چقدر است؟ تعریف اقتصاد مقاومتی در جبهه فرهنگی چیست؟ در فرهنگ، اقتصاد را چگونه مطرح کنیم؟ وی افزود: طبق نظر حضرت آقا بودجه نباید مبنای برنامه ریزی باشد. هم چنین طبق گفته های یکتا، هم اکنون جنگ اصحاب و اراده شروع شده است و باید ید بیضا را بیرون آورد و عصای موسی را بر زمین زنید.

 

وی در پایان گفت: گفتمان برتر جبهه انقلاب ضعیف است. شماها باید نهضت اقتصادی راه بیاندازید. شماها باید نهضت نذر و وقف را راه بیاندازید. ماموریت این انقلاب جهانی است.

 

پس از حاج حسین یکتا، سیداحمد عبودتیان نیز به ایراد سخنانی چند پرداخت.

ادامه اخبار