کد خبر: 77519

قابل توجه مسئولینی که ادعا دارید هر چه دارید از شهداست!

در تاریخ کشور ما اسطوره هایی بودند که برای وطن و اعتقاداتشان از همه چیز شان که کوچکترینش جان عزیزشان بود گذشتند، اما حضور چنین تبلیغاتی در محل استقرار شهدا نشان از این داشت که اسطوره های شهر ما تبلیغ زنان و دختران بزک کرده ...

کرمان خبر به نقل از آرمان؛ چند روزی بود که پارچه نوشته و بنر ها در نقاط مختلف شهر بافت به شکلی خبر از حضور شهدا در شهرمان می داد و حتی سخنرانیهای جلسات هم دو هفته ای رنگ و بوی شهدا به خود گرفته بود به گونه ای که مسئولین به کرات در صحبتهایشان به این کلام امام خمینی(ره) تاکید داشتند که هر چه دارند هر چه داریم از شهدا داریم و اگر نبودند الان نه مسئولیت داشتند و نه در کشورمان آرامش و امنیت بود.

و این بسیار خوب است که مسئولین بدانند هر چه دارند از رشادت فرزندان روح الله است.

الان که در ذهن خودم این گفته ها را مرور می کنم می بینیم بین حرف تا عمل فاصله هاست و گاهی زبان ادمی حرفهایی را بر زبان می آرود که باید با آب طلا نوشت و در قاب اتاق محل کار نصب کرد .

اما این زیبایی زمانی ارزشمند است که در عمل هم نشان داده شود و فقط لقلقه ی زبان نباشد و واقعا از عمق جان به رشادت و ایثار فرزندان عزیر امام(ره) اعتقاد داشته باشیم.

خوب بگذریم جلسات زیادی با برخی از مسئولین بری هماهنگی هر چه بهتر برگزار شدن برنامه استقبال از کاروان شهدای غواص خط شکن در شهرستان صورت گرفت و باز هم اکثر مسئولین در صحبتهایشان تاکید داشتند که هر چه دارند از شهداست؟!”

بلاخره روز موعود فرار رسید، و شاهد بودیم که بسیاری از مردم آمدند تا برای چند ساعت هم که شده برای این شهدای گمنام نقش پدر، برادر،مادر و خواهری داشته باشند .

با توجه به برنامه از قبل هماهنگ شده قرار بر این بود که ادارت برای شرکت مسئولینی که ادعا می کردند”هر چه دارند از شهداست” برای دو ساعتی تعطیل شوند . اما روز موعود نه تنها خبری از تعطیلی نشد بلکه هنگام رسیدن کاروان شهدا به درب ادارت مسئولینش فقط برای چند لحظه تماشاچی بودند.

حرف حقیر این است که چرا بزرگترین تابوهای پل تبلیغاتی شهر که در چهار راه صاحب الزمان(عج) و محل استقرار شهدا برای سخنرانی بود، تبلیغ همه چیز از جمله آتلیه اسطوری کردن زنان و دختران شهر بود به گونه ای که حضور شهدا را تحت الشعاغ قرار داده بود .

IMG_20150810_122809

در تاریخ کشور ما اسطوره هایی بودند که برای وطن و اعتقاداتشان از همه هستی خود که کوچکترینش جان عزیزشان بود گذشتند، اما حضور چنین تبلیغاتی در محل استقرار شهدا نشان از این داشت که اسطوره های شهر ما تبلیغ زنان و دختران بزک کرده ایست که می خواهند ماه پیشانی شهر باشند و نه شهدا…

۲۰

انگار در این پل تبلیغاتی جایی برای سه شهید گمنام شهرمان که اسطوره های واقعی این شهر هستند نیست.

مسئولینی که ادعا دارید هر چه دارید از شهداست! به کجا چنین شتابان اندکی صبر کنید و حرفهایتان را با عمل همراه کنید.