کد خبر: 77529

صبح امروز صورت گرفت

مراسم تشییع و تدفین پیکر مطهر یک شهید گمنام صبح امروز با حضور نماینده ولی فقیه در استان کرمان، معاون سیاسی امنیتی استاندار، فرماندهان نظامی و انتظامی و سایر مسئولان در ستاد فرماندهی انتظامی استان کرمان برگزار شد.

به گزارش کرمان خبر، مراسم تشییع و تدفین پیکر مطهر یک شهید گمنام صبح امروز با حضور نماینده ولی فقیه در استان کرمان، معاون سیاسی امنیتی استاندار، فرماندهان نظامی و انتظامی، مسئول نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی کرمان و سایر مسئولان در ستاد فرماندهی انتظامی استان کرمان برگزار شد.

فرمانده انتظامی استان کرمان در این مراسم ضمن تسلیت ایام شهادت امام جعفر صادق (ع) به رایحه حضور شهدا در کشور اشاره کرد و اظهار داشت: امروز افتخار می‌کنیم در محضر یکی از این شهدا و قهرمانانی هستیم که با شهادت مظلومانه خود سبب افتخار و عزت برای کشور جمهوری اسلامی شدند.

سردار حسین چناریان شهدا را قهرمانانی دانست که با شهادت خود سند عزت و افتخار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را امضا کردند.

وی به میدان صبحگاه ستاد انتظامی کرمان اشاره کرد و گفت: صدها شهید از این میدان صبحگاه برای عزت، امنیت و افتخار جمهوری اسلامی تقدیم شده‌اند و امروز یکی از شهدای سرافراز غواص، این مکان را با حضور خود مزین کرده است.

فرمانده انتظامی استان کرمان خاطرنشان کرد: خداوند این سنگر را با حضور این شهید گرانقدر، شرف، عزت و ارزش والاتری بخشیده است.

چناریان ابراز امیدواری کرد: همواره بتوانیم پیروان راه این شهید بزرگوار، شهدای عرصه امنیت و شهدای هشت سال دفاع مقدس باشیم.

مذاکرات هسته‌ای به پشتوانه شهادت‌طلبی‌ ملت ایران انجام شد

حجت‌الاسلام علی عارفی نیز در این مراسم به جریان شهادت شهدای غواص اشاره کرد و اظهار داشت: این شهدا که در عملیات کربلای چهار به فیض شهادت نائل آمدند، دست بسته بودند و بولدوزرها آنها را زنده زنده در زیر خروارها خاک مدفون کردند.

عارفی ایران اسلامی را مهد شهیدان و دلیران دانست و خاطرنشان کرد: با حضور این شهدا در کشور و استان کرمان شاهد تحول عظیمی هستیم.

مسئول نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی کرمان با اعلام اینکه کرنش 1+5 در مقابل ایران، فقط در قدرت دیپلماسی ایران خلاصه نمی‌شود، گفت: مذاکرات هسته‌ای به پشتوانه شهادت‌طلبی‌های ملت ایران انجام شد.

وی استقبال عمومی از این شهدا را در استان کرمان و کشور مثال‌زدنی عنوان و خاطرنشان کرد: شهدای غواص آمده‌اند تا تحول ایجاد کنند و همه بدانند، ایران اسلامی سربازانی دارد که در راه خدا همه وجود خود را فدا می‌کنند.فارس