کد خبر: 77808

حجت الاسلام و المسلمین مهدی طائب:

فرمانده قرارگاه عمار گفت: بسیج بهترین و توانمندترین سازمان برای تامین امنیت و مقابله با توطئه دشمنان جمهوری اسلامی ایران است.

کرمان خبر/ حجت الاسلام و المسلمین مهدی طائب فرمانده قرارگاه عمار گفت: بسیج نماد حضور سازمان یافته مردم در صحنه است.

وی با اذعان به اینکه بیشترین اقتدار و توانایی در اختیار مجموع مردم است، تصریح کرد: وقتی توده مردم در مسئله امنیت در قالب بسیج حضور پیدا کنند با بیشترین و برترین امکاناتی که در اختیار دارند بهترین امنیت شکل می گیرد.

فرمانده قرارگاه عمار ادامه داد: برای برقراری امنیت چند مسئله نیاز است مانند اطلاعات و هماهنگی نیروها برای مقابله و کشف و خنثی کردن توطئه ها، پس وقتی توطئه های مردم را برای تامین امنیت بیاوریم به این معنا است که بهترین دسترسی از نظر اطلاعاتی در اختیار شماست و منافذ کوراطلاعاتی دیگر وجود ندارد زیرا مردم در همه جا حضور دارند.

وی با بیان اینکه اگر بخواهیم با یک نیروی خاص امنیت را تامین کنیم ممکن است در یک نقطه با فقدان یا کمبود نیرو مواجه شویم، افزود: وقتی از بسیج، یعنی مردم برای تامین امنیت استفاده شود در هر نقطه ای برای مقابله نیروی لازم را داریم.

حجت الاسلام طائب بسیج را توانمندترین سازمان برای مقابله با مسائل ضد امنیتی دانست و تاکید کرد: بسیج به دلیل گستردگی حضور و فراوانی نیرو و انگیزه بالا می تواند امنیت را به بهترین شکل تامین کند.

فرمانده قرارگاه عمار پیرامون نقش بسیج در تحقق شعار همدلی و همزبانی گفت: وقتی شعار همدلی و همزبانی دولت و ملت بیان می شود، بسیج همان توده مردم است و اگر دولت بتواند از این امکان بسیار مهم استفاده کند این شعار تحقق یافته است.

وی با اشاره به اینکه بسیج نماد تحقق شعار همدلی و همزبانی است،عنوان کرد: همدلی و همزبانی یعنی اینکه برای محقق شدن اهداف انقلاب همه یکدل و یک زبان شویم و اگر بسیج در این راستا حرکت کند به خاطر اینکه نماد مردم است یک وحدت زبان به وجود آمده و دولت باید در این راستا هماهنگ شود و این شعار را تحقق بخشد.

حجت الاسلام طائب در پایان با بیان اینکه بهترین و بالاترین امکان و زیباترین شکل همدلی و همزبانی در بسیج وجود دارد،خاطر نشان کرد: دلیل مخالفت و ترس دشمن از بسیج هم این است که یک بسیجی خود را نسبت به همه مسائل مسئول می داند و در همه صحنه ها حضور موثر دارد. دشمن از تفرقه و بی تفاوتی خوشحال می شود ولی اگر یک مجموعه منسجم و مسئول که در باب همه چیز پاسخگوست و آماده مواجه با موانع و دشمنی ها باشد مانند بسیج، دشمن با آن به مخالفت می پردازد.فرهنگ