کد خبر: 78407

یکی از مأموران امنیتی شاغل در سرویس مخفی کاخ سفید، پس از افتادن در دام دیگر نیروهای امنیتی و چت کردن با آنها به امید یافتن یک نوجوان و برقراری رابطه جنسی با وی، دستگیر شده است.

به گزارش کرمان خبر به نقل از فارس، «رابرت مور» مأمور مخفی کاخ سفید در هنگام کار مشغول چت کردن با شخصی بوده که فکر می‌کرده یک نوجوان است؛ این مأمور قصد اغوای جنسی طرف مقابل را داشته و حالا دستگیر شده است.

بر اساس گزارش «ای‌بی‌سی‌نیوز»، یکی مأموران امنیتی آمریکا تحت عنوان یک دختر 14 ساله به چت با مور مشغول بوده و وی هم با ارسال تصاویر مستهجن از خود، قصد تعیین یک قرار ملاقات برای تماس جنسی با طرف مقابل را داشته است.

وی همچنین از طرف مقابل درخواست ارسال متقابل عکس و ویدئوی مستهجن را داشته است.

مور برخی از پیام‌ها را در حین کار بر روی امنیت کاخ سفید برای این «دختر 14 ساله» ارسال کرده؛ یکی از پیام‌هایی که وی نوشته به این شرح است: «در یک اتاق غرفه‌مانند نشسته‌ام و هویت افرادی که به ساختمان وارد می‌شوند را چک می‌کنم.»

سرویس مخفی کاخ سفید پس از برملا شدن این رسوایی، ورود وی به کاخ را ممنوع و همه دسترسی‌های امنیتی این مأمور را قطع کرده است.

رابرت مور فعلاً از کار معلق شده و انتظار می‌رود به زودی برای پاسخ به جرائم منتسب به خود در برابر قاضی و هیئت منصفه دادگاه عمومی «دلاوِر» حاضر شود.