کد خبر: 79295

اولین تصاویر «بادیگارد» در تلویزیون/

شب گذشته بخشهایی از فیلم «بادیگارد» اثرجدید ابراهیم حاتمی‌کیا در گزارش بخش خبری ۲۰:۳۰ از شبکه دو سیما پخش شد. این تصاویر برای اولین بار است که رونمایی شده است.

«بادیگارد» تازه ترین اثر سینمایی ابراهیم حاتمی کیا است و اولین رونمایی‌ آن در جشنواره فیلم فجر خواهد بود.

خبر، عکس و فیلم از آثار سینمایی حاتمی‌کیا، خیلی سخت به رسانه‌ها درز می‌کند. اما شب گذشته در بخش خبری 20:30 ضمن رونمایی از اولین تصاویر و فیلم «بادیگارد» با پرویز پرستویی بازیگر نقش «حیدر» در این فیلم گفت و گو شد.

پرویز پرستویی در مورد تجربه همکاری دوباره‌اش با حاتمی‌کیا گفت: «بادیگارد» تجربه بسیار شیرینی برای من بود. حیدر که در «بادیگارد» حضور دارد خود را بادیگارد نمی داند بلکه ایثارهایی که می‌کند و از همه چیز خود مثل همسر و فرزند خود می‌گذرد برای این است که وظیفه حفاظت را حراست از اعتقاد و ایمان خودش می داند. در یک جمله درباره نقش «حیدر» در این فیلم باید بگویم که او در نهایت دچار شک می شود و  این شک گره داستان «بادیگارد» است.

پرستویی با اشاره به اینکه این فیلم هیچ شباهت و ربطی به «آژانس شیشه ای» ندارد، گفت: دیالوگ شاخصی که در «بادیگارد» است دفاع کردن از نظام و شخصیت نظام است.

این روزها، تازه‌ترین اثر ابراهیم حاتمی‌کیا در بخش های جلوه‌های بصری توسط سیدهادی اسلامی، موسیقی توسط کارن همایونفر، تصحیح رنگ و نور توسط محمود کلاری در لابراتوار دیجیتال پیشگامان آریا و طراحی و ترکیب صدا توسط سید علیرضا علویان به صورت همزمان در حال انجام است تا فیلم سینمایی “بادیگارد” مطابق با استانداردهای کیفی مورد نظر کارگردان آماده نمایش گردد.

انتهای‌پیام/