کد خبر: 79300

کانال‌ها و صفحات اینستاگرامی منتسب به اصلاح طلبان، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را متهم به دروغگویی برای فشار بر دولت و مخالفت با برجام کردند!

به گزارش کرمان خبر به نقل از مشرق ،کانال های تلگرامی و صفحات منتسب به اصلاح طلبان؛ دستگیری ١٠ نظامی متجاوز آمریکایی را که با دو فروند قایق به صورت غیر مجاز وارد آب‌های ایران در خلیج فارس شده بودند را تنها یک «ادعا» خواند و نوشت: این اقدام برای فشار بر دولت و مخالفت با برجام صورت گرفته است!

این در حالی است که خود آمریکایی‌ها تعرض قایق‌های آمریکایی به حریم دریایی کشورمان را قبول کرده اند و واشنگتن پست نیز در این خصوص گزارش داده است که: «کری در گفت‌وگو با ظریف مدعی شده است که تعرض قایق‌های آمریکایی به حریم دریایی کشورمان غیرعمدی بوده و به دلیل مشکلات فنی رخ داده است.»

فرمانده نیروی دریایی سپاه نیز امروز با اشاره به دستگیری 10 نظامی آمریکایی در خلیج فارس توسط سپاه گفت: تحرکات 40 دقیقه‌ای ناو هواپیمابر آمریکایی پس از دستگیری تفنگداران با اقدام سپاه خنثی شد.
کارشناسان معتقدند فشار و خبرسازی برای آزادسازی متجاوزین به آب‌های سرزمین ایران، با مدیریت آمریکا از خارج و همکاری واسطه‌ها در داخل، در حال انجام است و همه تلاش‌ها برای جلوگیری از عدم ایجاد مشکل قبل از اجرای برجام است.
 

 

عکس/

حمایت تلگرامی اصلاح‌طلبان از متجاوزین آمریکایی به مرزهای آبی ایران

حمایت تلگرامی اصلاح‌طلبان از متجاوزین آمریکایی به مرزهای آبی ایران