کد خبر: 79549

امام جمعه کرمان:

امام جمعه کرمان گفت: برخی کشورها تنها عنوان کشور اسلامی را دارند، اما نوکر آمریکا هستند که در رأس آنها رژیم آل‌سعود قرار دارد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری کرمان خبر ، آیت‌الله سیدیحیی جعفری ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه کرمان با تأکید بر اینکه اقشار مختلف مردم در انتخابات خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی حضور پرشوری داشته باشند، اظهار داشت: مقام معظم رهبری نیز فرمودند، «حتی کسانی که نظام را قبول ندارند باید در انتخابات شرکت کنند».

امام جمعه کرمان با یادآوری مخفی نبودن دشمنی استکبار نسبت به اسلام و جامعه اسلامی اظهار کرد: برخی کشورها تنها عنوان کشور اسلامی را دارند اما نوکر آمریکا هستند که در رأس آنها رژیم آل‌سعود قرار دارد.

جعفری به مسئله جهاد فرهنگی و ضرورت توجه به این مسئله در کشور اشاره و اظهار کرد:  کسی که در جامعه در زمینه توطئه دشمنان و .. آگاهی بدهد، جهاد فرهنگی انجام داده است.

وی جهاد اقتصادی را نیز ضروری دانست و عنوان کرد: کسانی که در راستای اصلاح اقتصاد بیمار جامعه قدمی بردارند نیز در مسیر جهاد اقتصادی گام برداشته‌اند.

جعفری با گرامیداشت ایام‌الله دهه فجر گفت: مردم حضور گسترده‌ای در آیین‌های گرامیداشت دهه فجر داشته باشند.

امام جمعه کرمان با بیان اینکه رمز ماندگاری انقلاب از نگاه مقام معظم رهبری، دینی و معنوی بودن مبنای آن است، بیان داشت: مقاومت و پایداری ملت ایران با رهنمودهای امام خمینی (ره) موجب پیروزی انقلاب شد.

فارس