کد خبر: 80211

صحبت‌های غیر منتظره هافبک ذوب آهن پس از دیدار با بنیادکار

هافبک تیم فوتبال ذوب آهن گفت: برخی آمدند اعلام کردند که مشکل تیم من هستم و علت نتیجه نگرفتن را گردن من انداختند آمدند و گفتند نباید بازی کنم.

به گزارش کرمان خبر به نقل از تسنیم،قاسم حدادی‌فر شامگاه سه شنبه پس از پیروزی تیمش مقابل بنیادکار ازبکستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بعد از بازی با گسترش فولاد پنج شش روزسخت را پشت سرگذاشتم؛ صبح آمدند نشستند اعلام کردند که مشکل تیم من هستم  و علت نتیجه نگرفتن را گردن من انداختند آمدند و گفتند نباید بازی کنم.

وی افزود: در بعدازظهر آن روز من را قهرمان کردند؛ در کل من اهل گله نیستم اما این چند هفته هم بگذرد فقط خواهش دارم از مسئولان که بگذارند من بروم چون دیگر اینجا نمی‌توانم بمانم.

هافبک تیم فوتبال ذوب آهن درباره اینکه آیا با ذوب آهن قرارداد یا نه، گفت: کاری به قرارداد و این مباحث ندارم و فقط می‌خواهم آقایان اجازه دهند که من بروم.

وی درباره اینکه آیا پیشنهادی از دیگر تیمها داشته است، بیان کرد: اصلا بحث پیشنهاد و باشگاه و این مسائل نیست و بحث صحبتی است که در این هفته رخ داده و روزهای سختی که پشت سر گذاشتم.

حدادی‌فر در واکنش به این صحبت خبرنگاران که انتظار چنین حرفی را از وی نداشتند، تصریح کرد: من اهل گله نیستم اما این چند روز به من سخت گذشت و امیدوارم این چند هفته باقیمانده هم به خیر بگذرد.

وی با طفره رفتن در پاسخ به این سؤال که چه کسی او را ناراحت کرده، بیان کرد: اهل گله نیستم اما دیگر نمی‌توانم بمانم.

هافبک تیم فوتبال ذوب آهن درباره تصمیمش برای فصل آینده و اینکه آیا در اصفهان می‌ماند، گفت: باید ببینم چه پیش می‌آید و قسمت چه می‌شود هنوز هیچ چیز مشخص نیست فقط می‌خواهم که اجازه دهند از ذوب آهن جدا شوم.

انتهای پیام/