کد خبر: 80221

حجت الاسلام مصلحی:

وزیر سابق اطلاعات کشور این تفکر که برخی دنیای فردا را دنیای مذاکره می‌دانند نه موشک ناشی از وجود رگه‌های فکری نهضت ‌آزاد‌ی‌ها در خط فکری این افراد دانست.

به گزارش کرمان خبر به نقل از تسنیم،حجت الاسلام حیدر مصلحی وزیر سابق اطلاعات درباره زیر سئوال بردن توان نظامی کشورمان توسط عده‌ای در داخل کشور گفت: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری اوایل انقلاب افراد و جریاناتی همچون بنی صدر و نهضت آزادی از این قبیل حرف‌ها می‌زدند و هنوز هم در مجموعه های مختلف کسانی هستند که با کمال تاسف از افکار نهضت آزادی ایده می‌گیرند.

وی افزود: این مسئله چیز جدیدی نیست؛ خدا در قرآن چنین افرادی را معرفی کرده و در زمان پیامبر هم گروه‌هایی بودند که نجات خودشان را در ارتباط با یهود و نصارا می‌دیدند امروز هم ظهور یهود و نصارا در آمریکا و اروپا است لذا این افراد با چنین سخنانی فکر می‌کنند که به اهداف پستشان می‌رسند در حالیکه انقلاب اسلامی با راهبری رهبر معظم انقلاب  به مسیر خود را با قدرت ادامه می‌دهد و توجهی به این افکار و اظهارات ندارد.

حجت الاسلام مصلحی درخصوص تاثیرگذاری این تفکر در جامعه هم گفت: این مباحث ممکن است چالش‌هایی داشته باشد اما تاثیرگذاری در جامعه و افکار عمومی ندارد چراکه مردم عزت و سربلندی می‌خواهند و عزت و سربلندی آنان در گرو یک پشتوانه دفاعی قوی است.

انتهای پیام/