کد خبر: 80241

حکیمی پور:

دبیرکل حزب اراده ملت گفت: هیچ اصلاح‌طلبی سال ۹۶ در مقابل روحانی خود را عرضه نخواهد کرد و از نظر ما رئیس جمهور دوازدهم حسن روحانی است.

به گزارش کرمان خبر به نقل از تسنیم،احمد حکیمی‌پور دبیر کل حزب اراده ملت در گفت‌وگو با  فارس، درباره اتمام فعالیت شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان اظهار داشت: از اول نیز بنا بود شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان صرفا برای انتخابات مجلس دهم باشد.

وی در پاسخ به این پرسش که گفته می‌شود اصلاح طلبان برای پنجمین دوره انتخاب شورای اسلامی شهر و روستا از هم اکنون نشست‌هایی را برگزار می‌کنند، گفت: طبیعتا همه مجموعه‌ها در فکر شورای شهر آینده هستند.

عضو شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان در پاسخ به این پرسش که مجموعه اصلاح طلب برای انتخابات شورای شهر آیا در قالب اجماعی فعالیت خواهد کرد یا خیر تصریح کرد: قطعا همینگونه است و ما بنا داریم اجماع‌های گذشته را نیز ارزیابی کنیم.

حکیمی‌پور در پاسخ به این پرسش که آیا همچون انتخابات شورای شهر چهارم در قالب شورای هماهنگی جبهه اصلاحات برای انتخابات آتی به فعالیت می‌پردازید گفت: بله اصول کار همین است. چرا که شورای هماهنگی جنبه حقوقی دارد و فعالیت خوبی را از خود به نمایش گذاشته است.

وی در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه آیا اصلاح طلبان برای انتخابات ریاست جمهوری سال 96 کاندیدایی معرفی خواهند کرد یا خیر تاکید کرد: هیچ اصلاح طلبی سال 96 در مقابل روحانی خود را عرضه نخواهد کرد و از نظر ما رئیس جمهور دوازدهم حسن روحانی است.