کد خبر: 80660

:امیدوار هستیم که مسئولین به کمک مردم واین پویش های خودجوش بتوانند نظارت کامل بر فعالیت کاربران در فضای مجازی داشته باشند وبا اعمال محدودیت ها از روند پیشروانه فساد وابتذال در شبکه های اجتماعی جلوگیری کنند

محمدنعیم رستمی از فعالین فضای مجازی در کرمان در گفت وگو با پایگاه تحلیلی خبری کرمان خبر در خصوص راه اندازی جبهه مردمی مقابله با فساد در فضای مجازی استان کرمان اظهار داشت: با توجه به رشد روز افزون شبکه های اجتماعی در فضای مجازی این نیاز احساس می شد که مسئولین باب نظارت بر فعالیت کاربران  در این شبکه ها را بازکنند.

وی گفت : حرکت های مردمی در زمانی شکل می گیرد که مردم احساس خلاء کرده و کارکردها جوابگو نبوده است ،البته یک وجه این مسئله و حرکت ها به مسئولین کشور بر می گردد واینگونه اقدامات از سوی مردم میتواند تلنگری به مسئولین باشد .

رستمی درخصوص تاثیرگذاری این نوع پویش ها وکمپین ها عنوان کرد: همانطور که کمپین عدم خرید خودرو در کشور موثر واقع شد ومردم با آگاهی جلوی قیمت های نجومی خودرو گرفتند این نوع پویش مبارزه با فساد در فضای مجازی هم میتواند نوعی محدودیت برای کاربران خاطی را به دنبال داشته باشد.

وی افزود :متاسفانه افزایش کاربران فضای مجازی باعث به و جود آمدن بستری شده است تا افراد سود جو و همچنین مخلان آسایش خانواده به راحتی بتوانند نیات شوم خود را عملی سازند و تا جایی که می توانند شخصی را از گزند خود بی نصیب نگذارند.

این فعال فضای مجازی تصریح کرد:امیدوار هستیم که مسئولین به کمک مردم واین پویش های خودجوش بتوانند نظارت کامل بر فعالیت کاربران در فضای مجازی داشته باشند وبا اعمال محدودیت ها از روند پیشروانه فساد وابتذال در شبکه های اجتماعی جلوگیری کنند