کد خبر: 80848

اولین دوره این مسابقات مورد استقبال شهروندان کرمانی قرار گرفت افزود: از 110 شرکت کننده در این مسابقات، 20 نفر به مرحله نهایی راه یافتند.

به گزراش کرمان خبر/محمد ایلاقیمدیر دفتر همیاری‌ها و مشارکت‌های مردمی شهرداری از برگزاری اولین دوره مسابقات وسایل پروازی کنترلی در کرمان خبر داد و اظهار کرد: این مسابقات با انتخاب برگزیدگان اول تا سوم در دو رده سنی زیر 15 و بالای 15 سال در محل تالار تلاش به کار خود پایان داد.

محمد ایلاقی با بیان این که اولین دوره این مسابقات مورد استقبال شهروندان کرمانی قرار گرفت افزود: از 110 شرکت کننده در این مسابقات، 20 نفر به مرحله نهایی راه یافتند.

معاون خدمات شهری شهرداری نیز ایجاد نشاط اجتماعی را از اهداف شهرداری در برگزاری این مسابقات عنوان و تاکید کرد: شهرداری کرمان با انجام فعالیت های فرهنگی و اجتماعی در صدد ترویج روحیه نشاط و شادابی و افزایش مشارکت اجتماعی شهروندان است.

دکتر محمدرضا محمدرضاخانی ضمن تقدیر از همراهی مردم کرمان در راستای ارائه مطلوب خدمات شهری، خواستار همکاری آنان در پرداخت عوارض، حفظ فضای سبز و جمع آوری زباله در سطح شهر کرمان شد.

گفتنی است اولین دوره مسابقات وسایل پروازی کنترلی با همکاری دفتر همیاری‌ها و مشارکت‌های مردمی شهرداری و مشارکت فروشگاه بزرگ فیلافیلا هفته گذشته در تالار تلاش برگزار شد و 110 نفر از شهروندان کرمانی از این مسابقات استقبال کردند. همچنین از سوی حامی مالی این مسابقات، به 10 نفر از تماشاگران هلی کوپتر ویژه اهدا شد.