کد خبر: 81143

معاون دادگستری کرمان:

معاون دادگستری کل استان کرمان گفت: مظلومیت شهید بهشتی هنوز ادامه دارد و به شخصیت سیاسی و علمی وی به نحو مطلوبی پرداخته نشده است.

به گزارش کرمان خبر به نقل از فارس/ محمدباقر اسلامی صبح امروز در آیین گرامیداشت هفته قوه قضاییه اظهار داشت: مظلومیت شهید بهشتی هنوز ادامه دارد و به شخصیت سیاسی و علمی وی به نحو مطلوبی پرداخته نشده است.

وی بیان داشت: برنامه‌های گرامیداشت هفته قوه قضاییه با هدف تبیین شخصیت شهید بهشتی، بازگویی فعالیت‌های قوه قضاییه و ارتقای آگاهی عمومی  حقوقی مردم برگزار می‌شود.

معاون دادگستری استان کرمان ادامه داد: از بیش از یک و نیم ماه قبل برنامه‌ریزی برای برنامه‌های هفته گرامیداشت قوه قضاییه در استان کرمان انجام شد و با برنامه‌ها با مصاحبه خبری رئیس کل دادگستری استان کرمان کلید خورد.

اسلامی اضافه کرد: تبیین فعالیت‌ها و ارتقای آگاهی‌های عمومی با برپایی نشست‌های ویژه خبری با مصاحبه‌های مطبوعاتی و خبری رئیس کل دادگستری و سایر مسؤولان قضایی انجام شد.

وی با اشاره به‌کارگیری 500 متر بنر و تلویزیون‌های شهری برای گرامیداشت هفته قوه قضاییه عنوان کرد: عطرافشانی قبور مطهر شهدا، شرکت در نماز جمعه، سخنرانی در برنامه‌های مختلف، ساخت و نصب سردیس شهید بهشتی و نشست هم‌اندیشی همکاران قضایی با رئیس کل دادگستری از جمله برنامه‌های هفته قوه قضاییه در کرمان بود.