کد خبر: 81176

استاندار کرمان تاکید کرد:

استاندار کرمان گفت: تلاش ما برای توسعه متوازن استان کرمان در شمال و جنوب است.

به گزارش کرمان خبر به نقل از ایسنا/"علیرضا رزم حسینی" صبح امروز 13 تیرماه در نشست وزیر کشور با جمعی از فعالان اقتصادی استان کرمان با تاکید بر اینکه تلاش ما در توسعه متوازن استان کرمان در شمال و جنوب است، به پرسش تخصیص چاه آب از سوی برخی فعالان اقتصادی استان جواب داد و گفت: ما هیچگونه تخصیص آب و جابجایی چاه را در استان کرمان نمی توانیم انجام بدهیم و مشکلاتی که در این زمینه بیان می شود، در حوزه اختیارات وزارت نیرو است و ما نمی توانیم کاری انجام بدهیم.

وی درباره معدن تیتانیوم کهنوج نیز گفت: در کهنوج معدن تیتانیوم با ظرفیت بسیار خوبی وجود دارد که مشکلات بیان شده در زیرساخت ها و مسائل دیگراست، که این کار در حوزه اختیار وزارت نیرو و جهاد کشاورزی است.

رزم حسینی تصریح کرد: وزیر نفت در دولت یازدهم، پیشنهاد تاسیس پتروشیمی فجر کرمان را دادند که مطالعات آن انجام و احداث شده و سرمایه گذاری خوبی در حال انجام است.    

وی بیان کرد: شرکت تعاونی پسته رفسنجان یکی از شرکت های بزرگی است که در دولت قبل با مشکلاتی مواجه شده و باید به مشکلات این واحد و واحدهای دیگر در جلسات آینده بررسی و پیگیری شود.

استاندار کرمان گفت: رییس سازمان محیط زیست در کرمان اعلام کرده اند که پروژه های گردشگری هنزاء و خبر را 100 درصد قبول دارند، اما متاسفانه در زیرمجموعه پاس کاری و معطلی داریم و مشکلاتی ایجاد شده است.

 در این نشست تعدادی از سرمایه گذاران، مشکلات و موانع سر راه طرح های خود را بیان کردند.

 

ادامه اخبار