کد خبر: 81333

المپیاد شطرنج بانوان تأمین اجتماعی سراسر کشور با حضور 24 تیم از ادارات کل و مدیریت‌های درمان تأمین اجتماعی به میزبانی اداره کل استان کرمان در محل هتل پارس این استان برگزار شد.

به گزارش کرمان خبر به نقل از فارس/ هر ساله به مناسبت هفته تامین اجتماعی المپیاد کارکنان این سازمان با میزبانی یک رشته در هر استان برگزار می‌شود.

در همین راستا یازدهمین دوره مسابقات المپیاد شطرنج بانوان تأمین اجتماعی سراسر کشور به میزبانی اداره کل استان کرمان برگزار شد.

 یازدهمین دوره مسابقات المپیاد شطرنج بانوان تأمین اجتماعی سراسر کشور با حضور 24 تیم از ادارات کل و مدیریت‌های درمان تأمین اجتماعی به میزبانی اداره کل استان کرمان در محل هتل پارس کرمان برگزار شد.

در آیین افتتاحیه این دوره از مسابقات که با حضور اشتری رئیس اداره تربیت بدنی اداره کل خدمات عمومی و رفاه سازمان تأمین اجتماعی، مدیر کل تامین اجتماعی استان کرمان، مدیریت درمان استان، معاونان اداره کل، روسای شعبه‌های شهر کرمان و ... سرپرستان، مربیان و بازیکنان برگزار شد.

علی حسینی مدیرکل تأمین اجتماعی استان کرمان در حاشیه برگزاری این مراسم با ابراز خوشنودی از میزبانی استان کرمان در این دوره از مسابقات به خبرنگار فارس گفت: دستیابی به اهداف متعالی سازمان به پشتوانه نیروی انسانی پویا و توانمند و در پرتوی سلامت جسمی و روحی کارکنان محقق می‌‌شود.

وی افزود: بی‌شک فواید سلامتی منابع انسانی در ارائه خدمت بهینه به جامعه زیر پوشش میسر نمی‌شود و باید با اهتمام به امر ورزش، تعمیم و گسترش آن در بین کارکنان همت کرد.

حسینی عنوان کرد: لذا مدیران سازمان به منظور ایجاد روحیه نشاط و شادابی در بین کارکنان تصمیم به برگزاری المپیادهای ورزشی در رشته‌های مختلف را در دستور کار خود قرار داده‌اند.

مدیرکل تامین اجتماعی استان کرمان تصریح کرد: میزبانی مسابقات شطرنج بانوان تأمین اجتماعی به اداره کل استان کرمان محول شد و امیدواریم بتوانیم میزبان خوبی برای شرکت‌کنندگان در این دوره از مسابقات باشیم.

در ادامه این جلسه اشتری رئیس اداره تربیت بدنی اداره کل خدمات عمومی و رفاه سازمان تأمین اجتماعی از میزبانی استان کرمان در برگزاری این المپیاد تشکر کرد.