کد خبر: 81479

شهردار کرمان از ارائه «کرمان کارت» در سطح شهر در هفته آینده خبر داد.

به گزارش کرمان خبر/ علی بابایی شهردار کرمان با بیان این که از هفته آینده ارائه خدمات با این کارت‌ها آغاز می‌شود، اظهار داشت: سازمان اتوبوسرانی کرمان در راستای اقتصاد مقاومتی حدود 50 اتوبوس را بازسازی کرده است که همزمان با ارائه «کرمان کارت» راه‌اندازی می‌شوند.

وی با بیان اینکه شهروندان از هفته آینده برای استفاده از اتوبوس های شهری می توانند از «کرمان کارت» استفاده کنند خاطرنشان کرد: دستگاه‌های «کرمان کارت» در 2 هزار و 500  تاکسی شهری نیز نصب خواهد شد که شهروندان می‌توانند با یک کارت از خدمات اتوبوس و تاکسی استفاده نمایند.

شهردار کرمان با بیان اینکه در استان‌های دیگر کارت اتوبوس و تاکسی متفاوت است تصریح کرد: کرمان اولین استانی است که کارت اتوبوس و تاکسی یکسان دارد و امکان استفاده از دیگر خدمات شهری نیز با کرمان کارت میسر می‌شود.

بابایی با اشاره به فرسودگی هزار تاکسی از مجموع 4500 تاکسی در سطح شهر کرمان اظهار کرد: هم اکنون طرح جایگزینی خودروهای فرسوده و توزیع خودروی سمند در بین تاکسی داران در حال اجرا است، اما متاسفانه این طرح بنا به دلایلی مورد استقبال تاکسی داران و مالکان خودروها قرار نگرفته است.