کد خبر: 81501

سخنگوی شورای شهر خبر داد/

ربانی زاده گفت: «سعید گیلانی» توسط دیوان عدالت اداری رفع اتهام شده است و طبق قانون می تواند به کار خود در شورای شهر کرمان ادامه دهد.

به گزارش کرمان خبر /حجت الاسلام محمد ربانی زاده در خصوص رفع اتهامات و صلب صلاحیت سعید گیلانی توسط دیوان عدالت اداری، گفت: بر اساس بررسی هایی که در مرحله اول توسط شورای حل اختلاف استان از پرونده ایشان صورت گرفته بود، از وی صلب عضویت کردند که با اعتراض ایشان مواجه شد.

این عضو شورای شهر کرمان با اشاره به اینکه، «سعید گیلانی» از نظر قانونی می توانست، اعتراض نماید، اظهار کرد: پس از اعتراض وی به رای شورای حل اختلاف استان کرمان، پرونده به تهران ارسال و شورای مرکزی نیز نظر شورای حل اختلاف کرمان را تایید و صلب عضویت ایشان را اعلام کردند.

وی با اشاره به اینکه دوباره «سعید گیلانی» طبق قانون، می توانست به دیوان عدالت اداری اعتراض نماید، تصریح کرد: باید مدنظر داشت، تا زمانی که دیوان عدالت پرونده را مورد بررسی قرار می دهند(طبق قانون دیوان عدالت باید خارج از نوبت به اینگونه پرونده رسیدگی کند)، تا آن زمان عضو عدل بدل در شورا بر حسب معرفی فرماندار، در جلسات شرکت می کند.

ربانی در خصوص اتهامات «سعید گیلانی» ابراز بی اطلاعی کرد و مرجع بررسی کننده را شورای حل اختلاف دانست و اعلام کرد: اگر دیوان عدالت به هر دلیل مواردی را نقض کرد، عضوی که صلب عضویت از او شده است، مجددا به شورای شهر بر می گردد و کار عضو عدل بدل در شورا پایان پیدا می کند. بنابراین «سعید گیلانی» به شورای شهر بازگشت

 

ادامه اخبار