کد خبر: 81523

استعفای جلال پور رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان کرمان از سوی هیئت نمایندگان پذیرفته شد.

به گزارش کرمان خبر / هیئت نمایندگان اتاق کرمان در نشست عادی خود، با اعلام بیانیه‌ای از پذیرش استعفای محسن جلال‌پور از سمت رییس و عضو هیات نمایندگان این اتاق خبر داد. متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسمه تعالی

جلسه عادی هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان کرمان در روز پنجشنبه مورخ ۱۴ مرداد ۱۳۹۵ در محل اتاق کرمان و با حضور اکثریت اعضا برگزار شد. با توجه به دریافت نامه استعفای محسن جلال‌پور از سمت ریاست اتاق کرمان و عضویت در هیات نمایندگان اتاق کرمان، موارد زیر به اتفاق آرا مورد تایید شرکت کنندگان در جلسه قرار گرفت:

۱- با عنایت به اصرار مکرر جلال‌پور مبنی بر طرح و اعلام وصول استعفا در اولین جلسه هیئت نمایندگان اتاق کرمان و با توجه به ملاقات حضوری با وی در منزل و بررسی تمامی جوانب مربوط به سلامتی نامبرده به عنوان اولویت اول هیئت نمایندگان اتاق کرمان و همچنین برگزاری جلسه‌ای مستقل با اعضای خانواده وی برای بررسی آخرین شرایط درمان جلالپور، درخواست استعفای وی رسما اعلام وصول و در جلسه مطرح شد.

۲- هیئت نمایندگان اتاق کرمان ضمن تشکر و قدردانی فراوان از زحمات بی‌بدیل و ارزشمند جلال‌پور طی ۱۴ سال گذشته در اتاق کرمان، از حمایت‌های کلیه مقامات کشوری و استان، فعالان و کارشناسان اقتصادی سراسر کشور که در روزهای اخیر با ابراز محبت از طریق ارسال پیام، تماس تلفنی و یا به صورت حضوری جویای سلامتی و روند درمان رئیس اتاق کرمان و ایران بوده و یا خواستار ادامه فعالیت وی بوده‌اند، کمال تشکر دارد. هیئت نمایندگان اتاق کرمان صرفا با درنظر داشتن اولویت سلامتی وی، با وصول نامه موافقت کرد.

۳- با توجه به استعفای جلالپور از عضویت در هیئت نمایندگان اتاق کرمان، عضو علی البدل بخش بازرگانی جایگزین وی شد و مقرر شد در جلسه آتی هیئت نمایندگان نسبت به انتخاب رئیس جدید اتاق کرمان و جایگزین جلالپور در هیئت نمایندگان اتاق ایران تصمیم گیری شود.

هیات نمایندگان اتاق کرمان آرزومند است با بهبود سلامت جلال‌پور، امکان بهره‌گیری از تجارب و توانایی‌های کم ‌نظیر وی در آینده بسیار نزدیک برای اتاق کرمان و اقتصاد کشور میسر شود.