کد خبر: 81749

فرمانده انتظامی کرمان خبر داد

فرمانده انتظامی استان کرمان با اشاره به افتتاح نمایشگاه آثار نظم و امنیت در استان همزمان با برگزاری جشنواره اسناد و آثار نظم و امنیت گفت: 20 هزار سند خطی در حوزه نظم و امنیت در استان کرمان جمع‌آوری شده است.

به گزارش کرمان خبر، سردار رضا بنی‌اسدی صبح امروز در نخستین جشنواره اسناد و آثار نظم و امنیت اظهار داشت: جشنواره آثار نظم و امنیت با تشکیل پنج گروه علمی برگزار شده است. 

وی جمع‌آوری و ساماندهی آثار نظم و امنیت، تبیین هویت و مدنیت نظم و امنیت ایران، شناسایی افکار گذشتگان و مدیریت دانش‌بنیان و اثرگذاری گذشته را از اهداف این جشنواره عنوان کرد. 

بنی‌اسدی با اشاره به افتتاح نمایشگاه آثار نظم و امنیت در کرمان همزمان با برگزاری این جشنواره افزود: 20 هزار سند خطی در حوزه نظم و امنیت در استان کرمان جمع‌آوری شده است.

وی ادامه داد: رونمایی از کتاب «زندگی ‌امه امیران سرتیپ رضایی‌نیا» از فرماندهان نظم و امنیت، رونمایی از کتاب «تاریخ نیروی انتظامی» و رونمایی از «نرم‌افزار اسناد نظم و امنیت» از دیگر برنامه‌های این جشنواره به شمار می‌رود. 

بنی‌اسدی عنوان کرد: بر مبنای کاوش‌ها و تمدن‌های بزرگ در کشور آثار بسیار مهمی از سابقه نظم و امنیت در ایران وجود دارد. 

نمایشگاه اسناد و آثار نظم و امنیت از امروز به مدت یک هفته در محل مجتمع اندیشه فرماندهی انتظامی استان کرمان برای بازدید عموم دایر است. 

فارس