کد خبر: 81907

به همت سربازان گمنام امام زمان(عج) در کرمان انجام شد

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از شناسایی و انهدام سه باند بزرگ وارد کننده مشروبات الکلی به داخل کشورخبر داد و گفت: اعضاء این باندها قصد توزیع گسترده مشروبات الکلی خارجی را داشته اند که با هوشیاری سربازان گمنام امام زمان(عج) دستگیر شده اند.

به گزارش کرمان خبر /"دادخدا سالاری" در تشریح جزئیات این خبر بیان کرد: در جهت مبارزه با دسیسه دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران مبنی بر ترویج فرهنگ منحط غربی و فساد در جامعه ایران و آلوده نمودن جوانان و سرمایه های کشور، ماموران اداره اطلاعات استان پس از بررسی و جمع اوری اطلاعات طی چهار مرحله در استان های مختلف اعضاء این سه  باند را را شناسایی نموده اند.

وی اعلام کرد: اعضای این باند ها اقدام به وارد کردن محموله های مشروبات الکلی از مرزهای غربی به داخل کشور می کردند.

باند بزرگ تهیه و توزیع مشروبات الکلی

این مقام قضائی عنوان کرد: در این رابطه بیش از 2000 لیتر و 2500 قوطی مشروبات الکلی خارجی به همراه هفت دستگاه انواع خودرو از متهمین کشف و توقیف گردیده است.

دادستان کرمان خاطر نشان کرد: تعداد 9 نفر در این رابطه دستگیر و هم اکنون در بازداشت به سر می برند و اقدامات جهت دستگیری دیگر اعضا این باند در حال انجام می باشد.

سالاری بیان کرد: این محموله قبل از توزیع در سایر استان های کشور وهنگام عبور از پهنای استان کرمان با هوشیاری مامورین اداره کل اطلاعات استان مورد ضربه واقع شد و تمامی اعضای آن دستگیر شده اند.

این مقام ارشد قضائی تصریح کرد: اعضای این باند به صورت حرفه ای در این مورد فعالیت داشته اند و از مرزهای غربی انواع محموله های را به داخل کشور وارد و اقدام به توزیع گسترده می کردند.

وی گفت: با توجه به تاکید دین مبین اسلام مبنی بر حرام بودن مشروبات الکلی، دستگاه قضائی در جهت امنیت جامعه و حفاظت از احکام و حدود اسلامی با متهمین و متخلفین مطابق مقررات با شدت برخورد می کند

دادستان عمومی وانقلاب کرمان در پایان از مجاهدت های خاموش سربازان گمنام امام زمان (عج)در اداره کل اطلاعات استان کرمان که در جهت برقراری امنیت بی وقفه در حال تلاش می باشند قدردانی کرد.