کد خبر: 82037

در مراسم بزرگداشت شهیدبیاضی‌زاده مطرح شد/

حجت الاسلام الله وری با اشاره به اینکه شهید حجت الاسلام بیاضی زاده در دو میدان علم و جهاد سرآمد عمل کرد، گفت: این شهادت مدال افتخاری برای خانواده انقلابی و مجاهد بیاضی‌زاده است.

  به گزارش کرمان خبر /حجت‌الاسلام حسین الله‌وردی شب گذشته در مراسم بزرگداشت شهید مدافع حرم حجت‌الاسلام سعید بیاضی‌زاده در مسجد امام‌ خمینی(ره) رفسنجان اظهار داشت: حکومت جهانی مهدوی آخرین حلقه حاکمیت دینی است که انبیاء الهی دنبال آن بودند و ما در آستانه کامل‌ شدن این سلسله هستیم.

وی با اشاره به فراگیرشدن عدالت در زمان حکومت امام‌ زمان(عج)، افزود: امام‌ صادق(ع) می‌فرمایند «در زمان امام‌ زمان(عج) همان طور که در خانه‌ها هوا وجود دارد، عدالت نیز وجود دارد» و عدالت مهدوی از خانه‌ها آغاز می‌شود.

وی با اشاره به روایتی از پیامبر اکرم(ص)، عنوان کرد: آن حضرت در زمان حیات خود بارها تکرار می‌کردند که ای کاش من برادرانم را ملاقات می‌کردم و در پاسخ به اصحابشان که منظور از برادران چه کسانی هستند، فرمودند «برادران من کسانی هستند که از من فقط یک خبر شنیدند و داستان و سرگذشت مرا شنیده‌اند و پیرو من هستند».

حجت الاسلام الله‌وردی با اشاره به دیدار مقام معظم رهبری با رئیس‌جمهور ونزوئلا، گفت: مقام معظم رهبری در این دیدار فرمودند «ایستادگی و مقاومت عاقلانه و همراه با تدبیر در مقابل فشارها یقیناً پیروزی را به دنبال دارد».

مدیر حوزه‌ علمیه استان کرمان تصریح کرد: اکنون بهترین تحلیل‌ها برای وضعیت دنیا سخنان مقام معظم رهبری است.

حجت الاسلام الله وردی ادامه داد: به تعبیر رئیس‌جمهور سوریه سخنان مقام معظم رهبری ایران عیناً وضعیت همان زمان را تحلیل می‌کند و هر صحبتی که می‌کنند جدید است و تکراری نیست.

مدیر حوزه‌ علمیه استان کرمان با تبریک و تسلیت شهادت این شهید والا مقام، تصریح کرد: شهید بیاضی زاده برای دفاع از حرم حضرت زینب (س) جان خود را داد.

حجت الاسلام الله وری با اشاره به اینکه شهید حجت الاسلام بیاضی زاده در دو میدان علم و جهاد سرآمد عمل کرد، گفت: این شهادت مدال افتخاری برای خانواده انقلابی و مجاهد بیاضی‌زاده است.

وی گفت: دشمنان بدانند جوانان ما آنچنان از حرم آن حضرت دفاع می‌کنند که حتی یک خراش بر دیوارهای حرم آن حضرت ایجاد نشود.