کد خبر: 82048

دادستان کرمان خبرداد/

این پرونده پس از اعلام مفقودی افراد مفتوح بوده و دلایلی مبنی بر قتل آنها وجود نداشت تا اینکه ماموران پلیس آگاهی در پی جویی های تخصصی خود موفق به شناسایی یکی از قاتلان شده و در عملیاتی وی و همدستش را دستگیر کردند.

به گزارش کرمان/ خبر دادخدا سالاری اظهار داشت :این جنایت سال 1390 رخ داد اما به دلیل نابسامانی خانواده مقتولان، سرنوشت آنها مشخص نبود.
وی گفت: همسر این فرد به اتهام مواد مخدر در زندان است و از داخل زندان مفقود شدن دختر و همسر خود را اعلام کرده بود.
دادستان کرمان اظهار کرد: این پرونده پس از اعلام مفقودی افراد مفتوح بوده و دلایلی مبنی بر قتل آنها وجود نداشت تا اینکه ماموران پلیس آگاهی در پی جویی های تخصصی خود موفق به شناسایی یکی از قاتلان شده و در عملیاتی وی و همدستش را دستگیر کردند.
وی افزود: یکی از قاتلان از آشنایان خانوادگی مقتول بوده و انگیزه خود از ارتکاب جرم را سرقت دانسته است.
سالاری با اشاره به اینکه اجساد مقتولان روز گذشته (دوشنبه) کشف شد گفت: این اجساد به دلیل پیچیده شدن در پتوی پلاستیکی از پوسیدگی کامل در امان مانده اند.
وی بیان کرد: روند رسیدگی به این پرونده در شعبه سوم بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب کرمان در حال انجام است.
روابط عمومی دادگستری استان کرمان دیروز به نقل از بازپرس شعبه سوم دادسرای عمومی و انقلاب کرمان از دستگیری قاتلان ریحانه دختر شش ساله و مادرش در کرمان خبر داد و افزود: سرقت، انگیزه اصلی قتل بوده است.
ایمان شهسواری گفت: قاتلان پس از سرقت طلا، جواهرات، ماشین و مقادیری وجه نقد از مقتول اقدام به خفه کردن این زن و فرزند شش ساله وی کرده و سپس اجساد آنها در یکی از مناطق متروکه و حاشیه ای شهر و در یک گودال دفن کردند.
وی درباره شیوه کار متهمان گفت: این افراد با ایجاد طرح دوستی با زنان بی سرپرست و کسانی که از وضع نابسامان اجتماعی برخوردار بودند اقدام به سرقت اموال آنها می کردند.

 

ادامه اخبار