کد خبر: 82062

صدفی گفت:همه عالم می‌دانند محور همه چپاول، غارتگری و خوی استکباری، آمریکای جنایتکار و صهیونیسم غاصب هستند.

به گزارش کرمان خبر /مهدی صدفی مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان پیش از ظهر امروز در نشست خبری به مناسبت 13 آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی اظهار داشت: مبارزه با استکبار از ارکان حق‌طلبی انسان‌های آزاده جهان است و تاریخ انبیاء الهی و آزادگان جهان، ایستادگی فرستادگان الهی در برابر ظالمان را نشان می‌دهد.

وی زیاده‌خواهی، غارتگری و فساد انگیزی را مهمترین ملاک‌ها برای شناخت مستکبران عنوان کرد و بیان داشت: همه عالم می‌دانند محور همه چپاول، غارتگری و خوی استکباری، آمریکای جنایتکار و صهیونیسم غاصب هستند.

صدفی عنوان کرد: امنیت بشریت در آتش زیاده‌خواهی آمریکا و صهیونیسم می‌سوزد، امروز شاهدیم که استکبار با شعارهای توخالی از جمله آزادی و مبارزه با تروریسمی که دست پرورده خودشان است، امنیت انسان‌ها را تهدید می‌کنند‌.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان گفت: انقلاب اسلامی و ملت ایران مسیر عزت‌خواهی و حق‌طلبی را طی و برای جهانیان ترسیم کرده است.

وی ابرا‌ز داشت: 13 آبان، یادآور حوادث مهم و سرنوشت‌ساز از مقابله ملت ایران با استکبار است، این روز را باید زنده نگه داشت، زیرا استکبارستیزی، نماد ایستادگی، فرهنگ و از اصول غیرقابل تغییر نظام است.

صدفی تصریح کرد: امروز شاهد حوادث تلخی در دنیا از کشتار مردم بی‌دفاع توسط استکبار هستیم، حضور گسترده مردم نه تنها شکوه و عظمت فریاد حق‌طلبی را به نمایش می‌گذارد، بلکه جان تازه‌ای در وجود انسان‌های مستضعف عالم به وجود می‌آورد.

وی با اشاره به مراسم راهپیمایی 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی‌ ‌اظهار داشت: راهپیمایی 13 آبان در کرمان از چهارراه توحید به سمت مصلای امام علی (ع) از ساعت 9 صبح آغاز می‌شود.

صدفی بیان داشت: تجمع پایانی راهپیمایی 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی‌ در کرمان همراه با سخنرانی امام جمعه کرمان صورت می‌گیرد.

وی گفت: برنامه‌های متنوعی از جمله مسابقات ورزشی، فرهنگی و هنری برای دانش‌آموزان، برنامه‌های ویژه کودک و نوجوان، چاپ کتابچه و ویژه‌نامه به ویژه در «چرایی مرگ بر آمریکا» در نظر گرفته شده است.  

صدفی ادامه داد: بیش از 100 مورد از جنایات آمریکا در قبل و بعد از انقلاب اسلامی علیه ملت ایران استخراج شده که به چاپ می‌رسد و ایستگاه‌های فرهنگی هنری در طول مسیر راهپیمایی برقرار است.