کد خبر: 82080

شهردار کرمان

شهردار کرمان گفت: معابر شهر کرمان باید تا پیش از بارندگی‌ها آسفالت شود.

به گزارش کرمان خبر /مهندس علی بابایی در نشست با مسئولان عمرانی شهرداری کرمان، با بیان این‌که کار آسفالت معابر شهر باید به‌گونه‌ای پیش برود تا قبل از بارندگی‌ها به پایان برسد و بارندگی‌ها مزاحم اجرای کار نشود، اظهار کرد: تمام کوچه‌های خاکی شهر، به هر شکل که امکان دارد، باید آسفالت شوند.
وی تأکید کرد: خرید قیر باید در دستور کار معاون اداری مالی شهرداری کرمان قرار گیرد.
شهردار کرمان افزود: شهرداران مناطق نیز موظفند آسفالت مورد نیاز خود را با هم‌کاری سازمان عمران شهرداری تأمین کنند تا لکه‌گیری و آسفالت معابر به هیچ وجه تعطیل نشود.
بابایی ادامه داد: هم‌چون مرحله‌ی اول آسفالت معابر، در مرحله‌ی دوم نیز به‌زودی لیست آسفالت در اختیار شهرداران مناطق قرار خواهد گرفت.
وی تأکید کرد: فرایند کار را ساده پیش ببرید، اما از کیفیت کم نکنید.
بابایی هم‌چنین گفت: چنانچه شهروندان 40 درصد خودیاری مشارکت در آسفالت را پرداخت کنند، معبر مورد نظر طی یک هفته آسفالت خواهد شد. 
شهردار کرمان افزود: هم‌چنین شهروندانی که خودیاری آسفالت را پرداخت کرده‌اند، اما معبر آن‌ها آسفالت نشده، به شهرداری‌های مناطق مراجعه کنند تا معبر مورد نظر در اسرع وقت آسفالت شود.
بابایی با بیان این‌که شاد کردن مردم موجب رضایت خداوند می‌شود، خاطرنشان کرد: آسفالت معابر یکی از کارهایی است که با آن می‌توانیم مردم را شاد کنیم.

 

ادامه اخبار