کد خبر: 82103

همصدا با تمام ایران اسلامی

همصدا با تمام ایران اسلامی فریاد استکبار ستیزی مرگ برآمریکا دیار کریمان را به لرزه درآورد.

به گزارش کرمان خبر /راهپیمایی 13 آبان روز مبارزه ملی با استکبار جهانی دقایقی پیش با فریادهای بلند و محکم در محکومیت توطئه‌ها و جنایت‌های استکبار جهانی و در راس آنها آمریکا و رژیم صهیونیستی و با شعار همیشگی مرگ بر آمریکای مردم ولایت‌مدار دیار کریمان از چهارراه توحید کرمان آغاز شد.

مرگ برآمریکا، مرگ بر اسرائیل، وای اگر خامنه ای حکم جهادم دهد و... از جمله شعارهایی است که در این راهپیمایی باشکوه کوبنده فریاد زده می‌شود.

فریادهای "مرگ بر امریکا"،  و غریو خروشان امواج سهمگین خشم انقلابی و نفرت و انزجار ملت استکبار ستیز و همیشه در صحنه ایران اسلامی، صبح پنج شنبه سیزدهم آبان ماه در "روز ملی مبارزه با استکبار جهانی" در سراسر کشور طنین انداز می شود و مردم عاشورایی ایران بد عهدی و غیر قابل اعتماد بودن  امریکا را در گوش جهانیان فریاد خواهند کرد.یوم الله سیزدهم آبان تبلور خشم الهی ، انقلابی و حماسی ملت حسینی و عاشورایی ایران  ظلم ستیز علیه استکبار جهانی و امریکا به عنوان "مصداق اتم استکبار" و سردمدار جریان ظلم و طاغوت است. 

 ملت عاشورایی ایران اسلامی و حسینیان زمان در تهران ( مقابل لانه جاسوسی سابق آمریکا ) و در بیش از 850 شهر و شهرستان سراسر کشور  در یوم الله 13 آبان بی اعتمادی خود را به امریکا فریاد خواهند زد.

ردم ولایتمدار و انقلابی دیار کریمان امسال نیز با شرکت در راهپیمایی 13 آبان فریاد ظلم‌ستیزی، کفر‌ستیزی و مبارزه با فرهنگ استبداد و قلدری را سر دادند، استکبار‌ستیزی و مقابله با ظلم از مطالبات و خواسته‌های همه جوامع است.

13 آبان دارای پیام‌هایی از جمله تجدید میثاق با آرمان‌های حضرت امام خمینی (ره) و بیعت مجدد با مقام معظم رهبری است و حضور باشکوه مردم انقلابی کرمان در مراسم این روز انتقال پیام آزادیخواهی و حق‌طلبی ملت ایران و ایستادگی در مقابل مستکبران جهان است.

زنگ روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در همه مدارس استان کرمان به صدا در آمد و در تمام شهرهای کرمان راهپیمایی روز 13 آبان منسجم‌تر و کوبنده‌تر از گذشته با حضور اقشار مختلف مردم و به ویژه دانش‌آموزان و دانشجویان برگزار شد.

دانشجویان و دانش‌آموزانی که جاودانه شدن 13 آبان مدیون بصیرت و غیرت این اقشار در سال‌های پیروزی انقلاب اسلامی است، حضور چشمگیری در این راهپیمایی دارند.

راهپیمایی 13 آبان در مسیر خیابان طالقانی، فلسطین، میدان بسیج، میدان شورا و بلوار شهید عباس‌پور تا مصلای بزرگ امام علی (ع) ادامه دارد و در آن‌ جا برنامه‌های ویژه‌ای برگزار می‌شود.

آیت‌الله سید یحیی جعفری امام جمعه کرمان سخنران این مراسم است.