کد خبر: 82462

رییس پلیس فتا استان کرمان:

رییس پلیس فتا استان کرمان با اشاره به منفعت غرب از اطلاعات فضای مجازی گفت: علت عدم تحریم فضای مجازی بهره برداری از اطلاعات این فضا برای پرونده سازی است که نمونه آن فتنه 88 می باشد.

به گزارش کرمان خبر /امین یادگارنژادرییس پلیس فتا استان کرمان پیش از ظهر امروز  در گردهمایی مدیران، اعضاء و رابطان هسته گزینش استان کرمان با حضور دبیر هییت عالی گزینش کشور اظهار کرد: در فضای سایبری امروز ناگزیر همه افراد درگیر شده و اشتراک گذاری اطلاعات شخصی و کاری را دارند که می توان با بهره گیری از تبادل اطلاعات نگرش، بینش، شخصیت و ثبات شخصیتی افراد را پبیش بینی کرد.

وی با اشاره به تحریم های غرب علیه ایران افزود: یکی از دلایل عدم تحریم فضای مجازی، بهره ای است که می توانند از این شبکه های مجازی ببرند و از این طریق پرونده مجازی باز کرده و رفتار شناسی را داشته باشند. 

رییس پلیس فتا استان کرمان به منفعتی که غربی ها از شبکه های مجازی در ایران می برند، اشاره و تصریح کرد: علت عدم تحریم فضای مجازی بهره برداری از اطلاعات این فضا برای پرونده سازی است که نمونه آن فتنه 88 می باشد.

وی با اشاره به سخن مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه گزینش را پالایش نیروی انسانی قرار دهیم و زبده گزینی کنیم، اظهار کرد: مقام معظم رهبری نیز در جایی دیگر می فرمایند اهمیت فضای مجازی به اندازه اهمیت انقلاب می باشد. 

یادگارنژاد در پایان خاطر نشان کرد: در گزینش، مصاحبه های سنتی کافی نیست، بلکه ثبات رفتاری و روانی افراد باید مدنظر قرار گیرد.