کد خبر: 82610

مدیرعامل خانه مطبوعات استان کرمان از آغاز ثبت نام شرکت در نمایشگاه مطبوعات و رسانه های استان کرمان از بامداد شنبه ۲ بهمن خبر داد.

محمدرضا نژادحیدری مدیرعامل خانه مطبوعات در گفتگو با پایگاه تحلیلی خبری کرمان خبر گفت: اصحاب رسانه از بامداد روز شنبه می توانند با مراجعه به سایت خانه مطبوعات به نشانی kpress.ir و از طریق لینک ایجاد شده نسبت به ثبت نام در نمایشگاه اقدام نمایند.

وی افزود: از آخرین نمایشگاهی که برگزار شد ۱۳ سال می گذرد و برگزاری نمایشگاه برای مدیریت خانه تجربه جدیدی است لیکن تلاش شده از مشورت متخصصان و اصحاب رسانه استفاده شود تا مدیران مسوول به راحتی بتوانند در نمایشگاه شرکت نمایند.

نژادحیدری ادامه داد: سایت ثبت نام در نمایشگاه تا ساعت ۲۴ پنجم بهمن ماه باز خواهد بود و رسانه ها می توانند در نمایشگاه ثبت نام نمایند.

مدیرعامل خانه مطبوعات گفت: با توجه باینکه جانمایی به صورت الکترونیک است لذا کسانی که زودتر نسبت به نام نویسی و واریز وجه اقدام کنند غرفه دلخواه خود را انتخاب خواهند کرد.

وی در پاسخ به این سوال که هزینه شرکت در نمایشگاه چند است گفت: برگزاری نمایشگاه هزینه های ریز و درشت فراوانی دارد که این هزینه توسط خانه مطبوعات و با کمک حامیان مالی نمایشگاه تامین خواهد شد.

نژادحیدری گفت: مبلغی که هیات مدیره خانه تصویب کرده ۱۲۰ هزار تومان به ازای ۱۲ متر غرفه است که رقم مناسبی است.

وی ضمن دعوت از همه رسانه ها جهت شرکت در این نمایشگاه گفت: نمایشگاه مطبوعات بزرگترین گردهمایی رسانه هاست و برگزاری آن کمک شایانی به ارتقای کیفیت رسانه ها خواهد کرد.

نژادحیدری افزود: در کنار نمایشگاه برنامه های جنبی خبری و آموزشی نیز پیش بینی شده که در زمان برگزاری نمایشگاه اطلاع رسانی خواهد شد.

وی زمان برگزاری نمایشگاه را ۱۹ تا ۲۴ بهمن ماه سالجاری عنوان کرد.