کد خبر: 83056

یکی از چهره های تاثیر گذار در میان اعتدالیون نیز معتقد است که فیلم تبلیغاتی روحانی باید بر اساس برخی دو قطبی های همانند جنگ - صلح و مظلوم نمایی برای دولت و شخص آقای روحانی ساخته شود.

به گزارش کرمان خبر/ساختن فیلم تبلیغاتی برای ایام انتخابات یکی از دغدغه های عمده تیم های علمیات روانی کاندیداهای ریاست جمهوری است و سرمایه گذاری زیادی در این بخش انجام می پذیرد.

 به همین دلیل تیم های تبلیغاتی کاندیداها به دنبال مذاکره با کارگردانان مطرح سینما می روند تا علاوه بر بهره گیری از تجریه و مهارت، از شهرت کارگردان نیز به نفع خود استفاده کنند.

در همین حال، ساخت فیلم تبلیغاتی روحانی برای انتخابات 96 کلید خورده و آقای آشنا محوریت کار را برعهده دارد و  اعتدالیون با کارگردانان مختلف در حال رایزنی هستند.

گزینه اول اعتدالیون برای کارگردانی فیلم تبلیغاتی روحانی، آقای اصغر فرهادی است و قرار است مذاکرات نیز در اینباره با وی انجام بپذیرد.

این در حالیست که چندی قبل اصغر فرهادی با ارسال نامه‌ای سرگشاده و تند خطاب به حسن روحانی؛ رییس‌جمهور نوشت و در آن از فقر حاکم بر زندگی بخش وسیعی از مردم کشور گلایه کرد.

البته در این میان گزینه‌های دیگری هم مثل کیانوش عیاری و کمال تبریزی و برخی دیگر از کارگردانان مشهور در فهرست مذاکره برای ساخت فیلم انتخاباتی روحانی دیده می شود.

لازم به ذکر است، یکی از چهره های تاثیر گذار در میان اعتدالیون نیز معتقد است که فیلم تبلیغاتی روحانی باید بر اساس برخی دو قطبی های همانند جنگ - صلح و مظلوم نمایی برای دولت و شخص آقای روحانی ساخته شود.