کد خبر: 83062

عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان تهران گفت: مسئولان و مدیران مسئله‌دار باید از مناصب دانشگاه آزاد کنار بروند.

به گزارش کرمان خبر/،علیرضا تسلیمی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد پرند و عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان تهران درباره عملکرد طه هاشمی در معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد، اظهار داشت: از زمانی که آقای هاشمی سکان‌دار معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد شد، متاسفانه شاهد روند نزول فرهنگ در دانشگاه آزاد بودیم، این نزول از بروز مسائل ضدفرهنگی در کلیه واحدها گرفته تا صدور بخشنامه‌های محدویت‌زا برای تشکل‌های انقلابی و دخل و تصرف در بخشنامه‌هایی مانند راهیان نور دیده می‌شد.

وی با اشاره به اینکه طه هاشمی تحمل صدای مخالف را نداشت، افزود:  دوران حضور هاشمی در مسند فرهنگی دانشگاه آزاد، دوران عقب‌گرد فرهنگی و آرمان‌های اساسی این دانشگاه بود.

عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان تهران با بیان اینکه عملکرد نامناسب طه هاشمی به دانشگاه آزاد ضربه زد، افزود: در چند سال گذشته شاهد تاسیس و تولید کانون‌ها و تشکل‌های دانشجویی یک بار مصرف برای صف‌آرایی و جبهه‌آرایی مقابل جنبش دانشجویی بودیم تا بتوانند پیاده نظامی در داخل دانشگاه برای برخی افراد ایجاد شود.

تسلیمی ضمن استقبال از ایجاد تغییرات مثبت در مناصب مختلف دانشگاه آزاد، اضافه کرد: امیدواریم با انتصاب مدیران شایسته و جدید در دانشگاه آزاد، فضا برای فعالیت تشکل‌های انقلابی مهیا شود.

وی تصریح کرد: دانشجویان انقلابی منتظرند با ادامه روند تغییرات مثبت در دانشگاه آزاد، این دانشگاه در مسیر رشد و تعالی حرکت کند و دانشجویان بتوانند ضمن انجام فعالیت‌های سیاسی مناسب، فضای علمی بدون حاشیه‌‌ای را در این دانشگاه تجربه کنند.