کد خبر: 83331

الحمدلله که امروز این پرچم عدالتخواهی که طبق فرمایش امام خامنه ای به دست جوانان مومن و انقلابی داده شده است و جوانان و طلاب انقلابی در سراسر کشور آنرا علم کرده اند

به گزارش کرمان خبر /بسیج دانشجویی دانشگاه دانشگاه فرهنگیان کرمان  طی بیانیه ای حمایت خود را از پیاده روری طلاب وروحانیون بروجردی در  راستای مبارزه بافساد در جامعه اعلام کرد که در ذیل امده است :

بسم الله الرحمن الرحیم

 امام خمینی(ره):

عدالت را اجرا کنید،عدالت را برای دیگران نخواهید، خودتان هم بخواهید. در رفتارعدالت داشته باشید، در گفتار عدالت داشته باشید، تشریفات را کم کنید و این ملت راخدمتگزار باشید. خداوند انشاء الله همه ما را، همه شما را، همه مسؤولین را توفیق بدهد که خدمتگزار این ملت باشند.

صحیفه نور،جلد 19،صفحه 226

در حالی که بعضی مسئولین از روحیه ی خدمتگزاری خارج شده اند و دانسته یا نادانسته سعی در انحراف_مسیر انقلاب اسلامی از ایجاد و ساخت جامعه_مهدوی و در نهایت تمدن‌نوین‌ایرانی‌اسلامی به سوی مقاصد نفسانی خودشان را دارند؛ مردم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اعم از طلاب و دانشجویان  بسیجی راه خمینی عدالتخواه ، این روزها به اهمیت امر "حتی یغیروا ما بانفسهم" بیشتر پی برده اند و نیازشان به برقراری عدالت درتمامی سطوح جامعه ، آنها را روشن تر کرده است که تا خودشان نجنبند و پیشتاز و حامی تفکر اسلام_ناب نباشند؛ کاری از پیش نخواهد رفت.

این عدالت خواهی به معنیعمیق آن یعنی" إعْطَاء کُلَّ ذِی حَقٍّ حَقَّه" و " وَضْعُ کُلِّ شَی‌ءٍ فی مَوْضِعِه" است؛ و مسئولین کشور باید توجه داشته باشند که صاحبان_واقعی این انقلاب مردم هستند و بدانند که هر گاه عدالت را از معنویت جدا کردند عاملین آن به امراض ریاکاری و تذویر و دروغ و انحراف و ظاهرسازی دچار شده اند کما اینکه این امر را در ادوار نچندان دور مسئولین دیده ایم.

الحمدلله که امروز این پرچم عدالتخواهی که طبق فرمایش امام خامنه ای به دست  جوانان مومن و انقلابی داده شده است و جوانان و  طلاب انقلابی در سراسر کشور آنرا علم کرده اند و ان شاالله این روند عدالتخواهی در سراسر کشور و بالخصوص در دانشگاه های فرهنگیان و  آموزش و پرورش کشور، که وظیفه ی خطیر امر پرورش و تربیت  معلمان تراز انقلاب اسلامی و جریان سازی برای ایجاد جامعه ی مهدوی و تمدن ایرانی اسلامی و  ولایتمدار است ؛ پر رنگ تر شود و باعث تلنگر خوردن مسئولین امر این مجموعه ی کلان از  تسامح و  تساهل خود در پیشبرد اهداف این مجموعه شود و بیشتر از پیش طبق فرمایش مقام معظم رهبری  حامی جوانان مومن و انقلابی و مرتفع کننده ی مشکلات امر  تعلیم و تربیت اسلامی و انقلابی باشند.

برای برادران و طلاب عزیز و انقلابی مان در بروجرد و دیگر قسمت های این نظام مقدس که برای زنده نگهداشتن تفکر اسلام انقلابی تلاش و جهاد میکنند و در راه رسیدن به عدالت قدم برمی دارند، آرزوی  توفیق روز افزون داریم و ان شالله که "  کار_و_کرامت " سر لوحه ی فکری و عملی همه ی ما باشد.

  و ارْحَمْ بِالْقُرْآنِ فِی مَوْقِفِ الْعَرْضِ عَلَیْکَ ذُلَّ مَقَامِنَا ، وَ ثَبِّتْ بِهِ  عِنْدَ  اضْطِرَابِ جِسْرِ  جَهَنَّمَ یَوْمَ الَْمجَازِ عَلَیْهَا زَلَلَ  أَقْدَامِنَا ، وَ نَوِّرْ  بِهِ قَبْلَ الْبَعْثِ سُدَفَ قُبُورِنَا ، وَ نَجِّنَا بِهِ مِنْ کُلِّ کَرْبٍ یَوْمَ الْقِیَامَةِ وَ شَدَائِدِ أَهْوَالِ یَوْمِ الطَّامَّةِ