کد خبر: 83489

متأسفانه سطح عصبانیت وابستگان ستاد انتخاباتی دولت از کارآمدی نامزدهای اصولگرا به حدیست که حتی واقعیت های پیرامون و حتی گفته های رئیس جمهور روحانی در سال ۹۲ را نیز از یاد برده‌اند!

به گزارش کرمان خبر»محمدعلی نجفی «از فعالان اصلاح طلب و رئیس ستاد تبلیغاتی فرهنگیان روحانی به تازگی در یک سخنرانی با اشاره به صحبت های محمدباقر قالیباف اظهار کرده استآقای قالیباف ادعا می‌کند که من درآمد کشور را ۲.۵ برابر می‌کنم، این ادعا شبیه ادعاهای دولت قبل و رییس جمهور قبلی است و فقط رنگ و لعابش تغییر کرده استبرای کسب این درآمد باید رشد سالیانه اقتصادی ۲۵ درصد باشد در حالیکه متوسط رشد سالیانه ما در ۴ دهه گذشته فقط ۳ درصد بوده است.

او می افزایدقالیباف گفته است که رشد اقتصادی را به بالای ۲۵ درصد می‌رسانمکسانی که به ایشان مشورت می‌دهند یا آشنایی اولیه با اقتصاد ندارد یا دروغ می‌گویند!

نجفی همچنین با بیان اینکه کارنامه ۴ ساله اخیر قالیباف اصلا قابل دفاع نیست، می گویدپوپولیسم فریبکارانه را باید افشا کنیم تا مردم دچار انحراف نشوندآقای قالیباف گفته است که ۵ میلیون شغل ایجاد می‌کنم ایشان راهکار باید بدهد که چگونه می‌تواند این کار را انجام دهد؟[۳]

 

*متأسفانه سطح عصبانیت وابستگان ستاد انتخاباتی دولت از کارآمدی نامزدهای اصولگرا به حدیست که حتی واقعیت های پیرامون و حتی گفته های رئیس جمهور روحانی در سال ۹۲ را نیز از یاد برده‌اند!

چه اینکه آقای روحانی هم در سال ۹۲ وعده ایجاد ۴ میلیون شغل را از طریق صنعت گردشگری به مردم داد اما اکنون که در اجرا نتوانسته به این مهم دست یابد؛ خود و اطرافیانش شروع به انکار توانایی های دیگران کرده اند.

درباره ادعای نجفی مبنی بر اینکه قالیباف گفته است رشد اقتصادی کشور را به بالای ۲۵ درصد می رسانم نیز سند این گفته ها توسط ما یافت نشد!

ضمن اینکه چند میلیون شغل به روش مدیریت جهادی می تواند در نرخ رشد زیر ۲۵ درصد هم ایجاد شود و در مقابل این مدیریت دلبسته به خارج از مرزها است که صرفا با فرمول هایی تأثیر گرفته از تحریم و بانک جهانی و خوان کرم آمریکا معتقد است که جز با رشد اقتصادی بالای ۲۵درصد نمی شود چند میلیون شغل ایجاد کرد!

کنایه نجفی به قالیباف درباره پوپولیسم فریبکارانه و ناتوانی و نابلدی او و مشاورانش در حالیست که شهردار تهران طی ۱۱ سال اخیر توانسته است در هنگامه تحریم خارجی و ایضاً تحریم های دولت علیه شهرداری، اما درآمدهای شهرداری پایتخت را به چند برابر افزایش دهد و حجم عظیمی از اشتغال را نیز ایجاد کند.

گفتنیست، پیش از نجفی، «اسحاق جهانگیری» معاون اول رئیس جمهور روحانی نیز نسبت به وعده اشتغال قالیباف واکنش نشان داده و گفته بود که هدف این سخنان فریب دادن مردم است!

رسانه ها در پاسخ به این گفته جهانگیری، فیلم سخنان رئیس جمهور روحانی در سال ۹۲ مبنی درباره وعده ایجاد ۴ میلیون شغل را منتشر کردند.