کد خبر: 83505

موسوی تبریزی افزوده است: امروز هم همانند آن زمان عده‌ای هستند که وعده‌های نشدنی می‌دهند و همان گونه که در گذشته آقایانی نمی‌دانستند دو میلیارد تومان یعنی چه و شرایط کشور را در نظر نمی‌گرفتند امروز هم عده‌ای بدون در نظر گرفتن امکانات کشور و شرایط وعده‌های غیرممکن داده و فقط شعار می‌دهند

به گزارش کرمان خبر/سیدحسین موسوی تبریزی، از فعالان اصلاح طلب؛ اخیراً طی اظهاراتی در افتتاحیه ستاد تبلیغاتی رئیس جمهور روحانی در قم، ادعا کرده است که قصد دارد خاطره ای را از دوران امام راحل تعریف کند!

او گفته است: روزی به همراه آقایان جنتی، امامی کاشانی، مهدوی‌کنی، عبایی و جعفری گیلانی که عضو شورای عالی تبلیغات اسلامی بودیم خدمت حضرت امام رسیدیم؛ بنده موسس دفتر تبلیغات اسلامی و آیت الله جنتی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی بود و پس از پایان جلسه همین آقای جنتی به امام خمینی گفت که ما برای امورات سازمان تبلیغات از شما کمک می‌خواهیم؛ امام خمینی هم در پاسخ به آقای جنتی گفتند من به شما کمکی نمی‌کنم؛ شما در شرایطی که کشور در جنگ به سر می‌برد بیش از دو میلیارد تومان از دولت آقای میرحسین موسوی بودجه خواسته‌اید که برای مثال ۲۰۰ میلیون آن برای ساختن مراکز سازمان تبلیغات است در حالی که وقتی کشور در شرایط جنگ به سر می‌برد شما می‌توانید از مساجد برای امورات خود استفاده کنید؛ همچنین شما ۸۰ میلیون تومان برای چاپ عکس‌های من بودجه تعریف کرده‌اید در حالی که من نمی‌خواهم حتی هزار تومان برای این کار صرف کنید.

 موسوی تبریزی افزوده است: امروز هم همانند آن زمان عده‌ای هستند که وعده‌های نشدنی می‌دهند و همان گونه که در گذشته آقایانی نمی‌دانستند دو میلیارد تومان یعنی چه و شرایط کشور را در نظر نمی‌گرفتند امروز هم عده‌ای بدون در نظر گرفتن امکانات کشور و شرایط وعده‌های غیرممکن داده و فقط شعار می‌دهند که شدنی است در حالی که همین شعارهای به ظاهر شدنی است که ۸ سال کشور ما را بیچاره کرد و مملکت ایران را به بدبختی کشاند.[1]

*جریان اصلاح طلب و چهره های دولتی، در روزهای مانده تا انتخابات ریاست جمهوری از یکسو با وضع موجودی مواجه شده‌اند که خود آنرا پدید آورده اند و از سوی دیگر با قدرت و توانمندی اجرایی و کارآمدی نامزدهای اصولگرای جبهه مردمی نیروهای انقلاب.

در واقع این افراد از یکسو باید از گفتمان «ما نمی توانیم» با کارنامه 4 سال اخیر دفاع کنند که امری غیر عقلانی و غیر ممکن است و از سوی دیگر باید برنامه های عملی، خدمت محور و منطبق با کارنامه آقایان قالیباف و رئیسی را انکار کنند و بر روی آن رنگ تردید بپاشند.

اشاره های آقای موسوی تبریزی نیز عموما به وعده های کاندیداهای اصولگرا مبنی بر افزایش یارانه قشرهای نیازمند، پرداخت کارانه به جوانان جویای کار و ایجاد چند میلیون شغل جدید است.

رفتارهایی که البته توسط آقای روحانی هم وعده داده شدند اما به دلیل نگاه دولت یازدهم به خارج از کشور برای رفع مشکلات، هرگز عملی نشدند.

گفتنیست، موسوی تبریزی چند سال قبل در یک مصاحبه مدعی شده بود که امام راحل به دنبال انقلاب نبود و می خواست شاه بماند!

لازم به ذکر است، قبل از اظهارات موسوی تبریزی درباره آیت ا... جنتی، حواشی دیگری نیز در ستاد انتخاباتی روحانی در ایلام بوجود آمد و گفته شد که در این جلسه به ساحت مقدس امام هشتم(ع) توهین صورت گرفته است.

اظهارات اخیر حسام الدین آشنا، مشاور فرهنگی رئیس جمهور که گفته بود کاندیداها باید مثل «سگ» از مجریان مناظره بترسند نیز انتقادات فراوانی را روانه ستاد دولت و شخص رئیس جمهور روحانی کرده است.