کد خبر: 83633

رییس ستاد انتخابات دکتر قالیباف در استان کرمان

رییس ستاد انتخابات دکتر قالیباف در استان کرمان قالیباف را اهل عمل دانست و بیان کرد: ستادهای قالیباف و حجت الاسلام و المسلمین رئیسی جداگانه فعالیت می کنند اما فعالیت آنها در یک راستا است.

به گزارش کرمان خبر/حسین فتاحی صبح امروز 17 اردیبهشت ماه در حاشیه دیدار با امام جمعه کرمان در جمع خبرنگاران گفت: ستادهای مردمی آقای قالیباف در کل شهرستان ها و بخش های استان کرمان فعال شده اند و هماهنگ با ستادهای حجت الاسلام والمسلمین رئیسی فعالیت می کنند. 

وی از احتمال سفر دکتر قالیباف به استان کرمان خبر داد و بیان کرد: افرادی که کار اجرایی برای ستادهای انتخاباتی کاندیداتورها انجام می دهند باید قانون را رعایت کنند و خلاف قانون عمل نکنند، اکنون شاهد هستیم برخی از ستادهای کاندیداتورهای ریاست جمهوری (غیر از کاندیداتورهای جبهه جمنا ) خلاف قانون رفتار می کنند و هر چه تذکر به آنها داده می شود، متاسفانه تاکنون عمل نکرده اند. 

رییس ستاد انتخابات دکتر قالیباف در استان کرمان به مناظره ها اشاره و بیان کرد: در مناظره ها تهمت های زیادی به رییس دولت نهم و دهم زده می شود، که این موضوع تهمت، غیبت و افترا است و باید از این رفتار جلوگیری شود و از آقای احمدی نژاد باید درخواست شود که در مقابل آنها مناظره کند که مشخص شود که آیا آقای احمدی نژاد به این میزان بد عمل کرده است.

وی تاکید کرد: باید این افراد با آقای احمدی نژاد مناظره کنند تا برای مردم مشخص شود که آیا ادعای این افراد واقعیت دارد یا خیر؟ اینکه تریبون مناظره در اختیار دو نفر قرار گرفته و برعلیه یک دولتی که با بیشترین آراء مردم سرکار آمده بود، صحبت هایی می کنند، درست نیست.

فتاحی ادامه داد: باید همه در چهارچوب قانون، اخلاقیات، شرع و سیاست ای نظام جمهوری اسلامی حرکت کنند و در راستای سیاست های غلط حزبی، خانوادگی، سرمایه داری غربی نباید حرکت کنند و این مهم در شان مردم ایران نیست.

وی با تاکید برآنکه عملکرد دولت نهم و دهم هیچ ارتباطی با قالیباف ندارد، تصریح کرد: احمدی نژاد از جبهه جمنا هیچ حمایتی نداشته و هیچ ارتباطی با آنها ندارد. قالیباف یک شهید زنده است و یک فرد جوان و جوانگرا است که برای آینده کشور برنامه دارد.

رییس ستاد انتخابات دکتر قالیباف در استان کرمان قالیباف را اهل عمل دانست و بیان کرد: ستادهای قالیباف و حجت الاسلام و المسلمین رئیسی جداگانه فعالیت می کنند اما فعالیت آنها در یک راستا است.

وی تاکید کرد: هیچ تفرقه ای با ستادهای رئیسی نداریم و در یک راستا کار می کنیم و در نهایت تابع شورای مرکزی جمنا هستیم و هر تصمیمی که به ما ابلاغ کنند ما عمل می کنیم.