کد خبر: 83762

«جشن هزاره صورتی‌ها» اسم پویش جدیدی است که میان کاربران شهری اینستاگرام رواج یافته است. شما هم می‌توانید عکسهای خود از معماری را با ما به اشتراک بگذارید.

به گزارش کرمان خبر/ جهان به وسواس رنگ‌های صورتی تبدیل شده است و معماران نیز از این قاعده مستثنی نیستند. بنابراین ما بهترین تصویرها را از جشن هزاره ساختمان‌های صورتی- از توکیو تا لس‌آنجلس جمع‌آوری کردیم .

چه کسی می‌دانست، رنگ‌ها دوره‌ زمانی دارند؟ ظاهراً‌ فقط مُد می‌دانست. در یک سال گذشته و بیشتر، یک نوع خاص از صورتی که به رنگ سنبل‌الطیب است جوانان را به خود جذب کرده‌ است. به طوری که کاربران شهرنشین اینستاگرام این روزها طیف رنگی مورد علاقه معماران جهان را پیگیری می‌کنند و در صفحه‌های خود به نمایش می‌گذارند. 

البته ایده «جشنواره هزاره صورتی» جدا از مضحک بودن، به عنوان انواع توضیحاتی در مورد علت دوست داشتن اینگونه ظاهر جذاب خواهد بود.پس شما کامنت بگذارید و بگویید چرا عکس از ساختمان‌های صورتی رنگ از نظر بصری جذاب هستند؟

یا اینکه tasnimnews_agency@  را در اینستاگرام فالو کنید و بهترین عکسهای خود از شهر را با هشتک #tasimcitiess  با ما به اشتراک بگذارید تا در دیده‌ شود.