کد خبر: 83846

فرماندار کرمان حسین چناریان، علی بهرامی ، زهرا ایرانمنش، محمد فرشاد، رامین ارجمند، محمدجواد کامیاب، محمدرضا معین‌زاده‌، منصور ایرانمنش، علی خدادادی، علی‌اکبر مشرفی و ماه‌بانو معصوم‌زاده را منتخبین مردم شهر کرمان در پنجمین دوره شورای شهر معرفی کرد.

به گزارش کرمان خبر/محمدعلی توحیدیبا اشاره به اینکه دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا با حضور پرشور مردم در کرمان برگزار شد، اظهار کرد: تا ساعت ۲۲۲ شب گذشته آخرین آراء شعب اخذ رای به فرمانداری رسید و ساخت و ساز اینگونه بود که از محل شعبه بعد از شمارش و تجمیع آراء به ستاد انتخابات شهرستان کرمان که محل تجمیع آراء بود ارسال می شد.

اسامی قطعی اعضاء اصلی و علی البدل شورای شهر کرمان

وی ادامه داد: خوشبختانه این روند طبق ضوابط و مقررات انجام شد که بر این اساس در شهر کرمان حسین چناریان نخعی با ۴۸ هزار و ۸۶۱ رای، علی بهرامی با ۴۸ هزار و ۶۵۵ رای، زهرا ایرانمنش با ۳۴ هزار و ۷۳۷ رای، محمد فرشاد با ۳۳ هزار و  ۱۴۴ رای، رامین ارجمند کرمانی با ۳۱ هزار و ۴۱۱ رای، محمدجواد کامیاب با ۳۱ هزار و ۳۷۸ رای، سید محمدرضا معین زاده با ۳۰ هزار و ۹۶۷ رای، منصور ایرانمنش ۲۹ هزار و چهار رای، علی خدادادی ۲۷ هزار و ۶۰۶ رای، علی اکبر مشرفی با ۲۶ هزار و ۵۵ رای، ماه بانو مهناز معصوم زاده ۲۴ هزار و ۹۵۱ رای به عنوان اعضای اصلی شورای شهر کرمان توسط مردم انتخاب شدند.

توحیدی ادامه داد: پنج نفر اعضای علی البدل شورای شهر هم شامل احمد حسن زاده با ۲۳ هزار و ۷۴۰ رای، زهرا لری با ۲۲ هزار و ۹۴۳ رای، فتح الله مویدی با ۲۰ هزار و ۶۷۱ رای، حمیده عرب نژاد با ۲۰ هزار و ۴۹۱ رای و رضا امیری با ۲۰هزار و ۲۳۹ رای هستند.

فرماندار کرمان گفت: امیدواریم منتخبین بتوانند نقش و سهم خود در خدمت رسانی بهتر به مردم ایفا کنند.

وی گفت: نتیجه شوراهای توابع شهرستان کرمان هم مشخص شده است و نتایج ۱۲ شهر کرمان اعلام شده است و در هر حوزه آگهی تهیه شده و به مردم اعلام خواهد شد.

13960230220639108109524510