کد خبر: 83880

شب گذشته، رامبد جوان میزبان سیما تیرانداز بازیگر سریال ستایش بود.

به گزارش کرمان خبر/رامبد جوان در ابتدای برنامه شب گذشته «خندوانه» با اشاره به حال و هوای بهار، گزارشی از انجام قولی که سونیا پوریامین داده بود به نمایش گذاشت و پس از آن نیما شعبان‌زاده به اجرای نمایش پرداخت.
 
مجری برنامه تلویزیونی «خندوانه»، در ادامه از محمد نادری برای اجرای استندآپ کمدی به روی صحنه دعوت کرد و او نیز به موضوع ورود تجدد در ایران اشاره‌ای داشت.
 
جوان بعد از اجرای نادری، گزارشی از پیاده روی کارگردان «خندوانه» با مردم شهر زیریباف واقع در مریوان را به نمایش گذاشت و میزبان سیما تیرانداز بازیگر تئاتر و تلویزیون شد.
 
تیرانداز در ابتدا ضمن سلام و گپ و گفت با حضار داخل استودیو، موقعیتی نمایشی را برای تماشاگران تعریف کرد.
 
بازیگر مجموعه تلویزیونی «دودکش» از فعالیت اخیرش در صحنه تئاتر گفت و به لذت‌های اجرای تئاتر اشاره کرد.
 
وی عنوان کرد: واقعیت‌ این است که به عقیده من موضوعاتی که در تئاتر مطرح می‌شود، فارغ از چارچوب خاصی است و سطح فرهنگی بالاتری دارد. تئاتر در جهان یک ‌مدیوم روشنفکری است.
 
تیرانداز به حضور پسرش در زندگی اشاره کرد و از رابطه خود با فرزندش و تربیت او گفت.
 
وی با بیان اینکه دوران کودکی چموشی داشتم، افزود: آدم‌های خوبی در کنار من حضور داشتند و همیشه برای انجام کارهایم با اطرافیانم مشورت می‌کنم.
 
بازیگر مجموعه تلویزیونی «ستایش»، با توجه به فراگیر شدن پیام رسان‌های جمعی به مظلومیت مطالعه اشاره کرد و گفت: من زمان‌هایی که خسته می‌شوم، به کتاب پناه می‌برم و هر اتفاقی را با نگاه طنز می‌بینم.
 
تیرانداز به همکاری خود با جوان و خاطرات حضورش در برنامه «خندوانه» اشاره کرد و سه کلمه محبوب خود را «انسان بودن»٬ «مهربان بودن» و «تنهایی» دانست.
 
وی افزود: خیلی مهربان هستم و دیگران از من خیلی سوءاستفاده کردند و بعد از مدت‌ها آدم‌ها توقع هایشان بیشتر می‌شود.
 
بازیگر مجموعه تلویزیونی «پادری» در ادامه در موقعیتی نمایشی جمله‌ای را با چند حالت مختلف اجرا کرد و از علاقه خودش برای بازی در ژانر وحشت گفت.
 
وی همچنین از ایفای نقش در سریال «دودکش»، «پادری» و همکاری با گروه کارگردانی محمد حسین لطیفی گفت.
 
تیرانداز در پایان این گفتگو، ۱۰ نفر را به اجرای نمایش «پاره‌های ساده» دعوت کرد و لبخند ۱۵ ثانیه‌ای خود را به ثبت رساند.
 
گفتنی است سیما تیرانداز و رامبد جوان در حین صحبت‌های خود بازی کردند که مجری خندوانه پیروز این مسابقه بود.