کد خبر: 84362

بدمستی برخی چهره‌های جریان خاص از یک پیروزی انتخاباتی که البته متعلق به آنها هم نیست! بر همگان روشن شده است و قضاوت درباره حرف‌های صوفی را باید بر عهده مخاطبان محترم گذاشت.

به گزارش کرمان خبر/علی صوفی، فعال سیاسی و عضو شورایعالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان اخیراً طی اظهاراتی در روزنامه اعتماد گفته است:

«مشکل اصولگرایان مشارکت مردم در انتخابات است. چیزی که مقام معظم رهبری همواره بر آن تاکید داشته‌اند و از همه مردم خواسته تا حضور حداکثری در انتخابات داشته باشند.»[۱]

 

*بدمستی برخی چهره‌های جریان خاص از یک پیروزی انتخاباتی که البته متعلق به آنها هم نیست! بر همگان روشن شده است و قضاوت درباره حرف‌های صوفی را باید بر عهده مخاطبان محترم گذاشت.

طرفه آنکه سخن صوفی درست نیست و اصولگرایان خود را ملتزم به رأی مردم و مشارکت حداکثری آنها می‌دانند.

در اینجا به تلخی باید گفت که اتفاقاً جریانی مخالف مشارکت مردم است که مرتکب رفتار دشمنانه «تحریم انتخابات مجلس نهم» شد و تلاش کرد تا با این تحریم از حجم حضور مردم در  انتخابات بکاهد اما موفق نشد و شکست خورد.

از طرفی آقای صوفی در حالی مدعی انتفاع اصلاح‌طلبان از مشارکت حداکثری مردم است که این جریان خاص سیاسی طی ۱۶ سال گذشته در هیچ انتخاباتی در سطح کشور پیروز اکثریتی نبوده، مجلس و دولت را به لحاظ اکثریتی در اختیار ندارد و رئیس‌جمهور روحانی را هم نه «نامزد رسمی» خود که یک رحم اجاره‌ای می‌داند.

به همین سبب، رؤیت بدمستی انتخاباتی از این جریان خاص سیاسی حیرت همگان را برانگیخته است.