کد خبر: 84363

حکما آقای جهانگیری در جریان اخبار سیاسی کشور نیستند چون طی روزهای اخیر، این حامیان ستادی دولت اعتدال بوده‌اند که صراحتاً از رئیس‌جمهور خواسته‌اند هزینه فعالیت سیاسی را برای شهروندان افزایش دهد

به گزارش کرمان خبر/اسحاق جهانگیری، معاون اول دولت یازدهم به تازگی طی اظهاراتی در بیست و هفتمین همایش سالانه سیاست‌های پولی و ارزی با بیان اینکه در این روزها برخی نمی‌توانند عصبانیت خود از مردم را نادیده بگیرند، گفت: مردم کاری نکردند که شما عصبانی هستید، تنها حقشان را گرفتند. این درحالی است که شما به حریم خصوصی افراد وارد شدید و باید رای مردم را بپذیرید.

به گزارش ایلنا، او همچنین تصریح کرده است: هدف این افراد سرگرم کردن رییس‌جمهور و دولت به این مباحث بود این درحالی است که رییس‌جمهور سابقه روشنی قبل و بعد از انقلاب دارد و سال‌ها نماینده مقام معظم رهبری بوده است و شناخت خوبی از دنیا دارد!

 

*حکما آقای جهانگیری در جریان اخبار سیاسی کشور نیستند چون طی روزهای اخیر، این حامیان ستادی دولت اعتدال بوده‌اند که صراحتاً از رئیس‌جمهور خواسته‌اند هزینه فعالیت سیاسی را برای شهروندان افزایش دهد و ایضاً از دستگاه‌های امنیتی نیز عاجزانه خواسته‌اند که با امنیتی‌سازی فضا و سیاست «مشت آهنین» حاشیه‌های امن‌تری را برای دولت بوجود بیاورد.

فی‌المثل اینکه حسن رسولی، از فعالان اصلاح‌طلب به تازگی در گفت وگو با ایلنا چندین مرتبه تأکید کرده است که دستگاه‌های امنیتی باید ورود بیشتری به حواشی رخ داده در پیرامون دولت داشته باشند و با متخلفان نیز برخورد کنند!

این صحبت‌ها به وضوح بیشتری نشان می‌دهد که عصبانیت از مردم و ورود به حریم خصوصی شهروندان؛ کار چند نفری که در حاشیه راهپیمایی روز جهانی قدس علیه آقای روحانی شعار داده‌اند، نیست و قضیه از جای دیگری آب می‌خورد...

گفتنیست مردم و منتقدان طی ۴ سال گذشته از سوی اذناب ستاد مشترک دولت و اصلاح‌طلبان به ابله بودن، کودک بودن، فریب خوردن و زندان تهدید شده‌اند و جریان اصلاح‌طلب حتی برای خوش‌خدمتی به دولت اقدام به تقلا برای تصویب قانون حبس برای منتقدان صاحب سؤال نیز کرده است.

اظهار دلسوزی عده‌ای برای حواشی روز قدس نیز در حالی است که چهره‌های وابسته به آنها انواع و اقسام توهین‌ها را به اصولگرایان، رئیس‌جمهور سابق و رقبای انتخاباتی روا داشته‌اند و اکنون نیز ترجیح می‌دهند کسی به یاد نیاورد که آنها حتی رئیس جمهور سابق را حرامزاده هم خواندند  و ایضا مدعی شدند که نظام جمهوری اسلامی ایران آفت زده است.

درباره شناخت خوب رئیس‌جمهور روحانی از دنیا که جهانگیری به آن اشاره کرده است نیز قضاوت را بر عهده مخاطبان محترم می‌گذاریم... خاصه آنکه هم‌اکنون ملاک‌ها و سنجه‌هایی مثل پرونده بی‌دستاوردی برجام، افزوده شدن تحریم‌ها در پسابرجام، دشمنی‌های شدیدتر آمریکا و عربستان و راه ندادن حتی وزیر آقای روحانی به عربستان سعودی نیز در مقابل مردم گشوده است!