کد خبر: 84400

ر اساس خوانش ما، کسی یا لااقل یکی از کسانی که سخن او مبنی بر رفراندوم بودن انتخابات ۹۶! مورد اعتراض دکتر لاریجانی قرار گرفته، «عبدا... ناصری» عضو شورایعالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان است.

به گزارش کرمان خبر/علی لاریجانی، رئیس مجلس شورایاسلامی روز یکشنبه گذشته در همایش ملی قوه قضائیه، طی سخنانی گفت:

«من در یکی از رسانه ها دیدم که نوشته بود این انتخابات یک رفراندوم برای کشور بود! این حرف‌ها ایجاد حساسیت می‌کندآنها خلاف می‌گویند. انتخابات بود. رفراندومی نبود. اینها را هم باید در نظر گرفت تا ذهن‌ها بر روی موضوع اصلی کشور متمرکز شود.»

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، وی افزود: از رئیس جمهور می‌خواهیم که معیار اصلی انتخاب کابینه آینده را انقلابی و کارا بودن وزرا قرار دهد.[۱]

 

*بر اساس خوانش ما، کسی یا لااقل یکی از کسانی که سخن او مبنی بر رفراندوم بودن انتخابات ۹۶! مورد اعتراض دکتر لاریجانی قرار گرفته، «عبدا... ناصری» عضو شورایعالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان است.

او روز پنجشنبه گذشته طی اظهاراتی در روزنامه اعتماد که با اشاره به شعار دادن چند نفر علیه رئیس‌جمهور روحانی در حاشیه راهپیمایی روز قدس بیان شدند، گفته است:

«جریان رقیب با تمام امکانات و قوای مدنی و حکومتی خود به صحنه رقابت با آقای روحانی به عنوان نامزد اصلاح طلبان و اصولگرایان معتدل آمده بود. لذا به همین جهت در انتخابات ٩٦ علاوه بر اینکه یک انتخابات متعارف سنتی بود، یک رفراندوم تاریخی نیز بود.»[۲]

ناصری که پیش از این اظهار کرده بود: «روحانی با سکوت خود در قبال حادثه روز قدس به حاکمیت پیام داد»! کسی است که چند سال قبل و در یک مصاحبه اعلام کرده بود که سعید حجاریان را معلم سیاسی خود می‌داند.

این فعال ستادی اصلاح‌طلب زمانی در پیشاانتخابات هم در گفت‌وگو با خبرگزاری دولتی ایرنا تلویحاً مدعی شده بود هرکس از روحانی حمایت نکند بی‌عقل است.