کد خبر: 84450

تهیه‌کننده برنامه «ثریا» با اشاره به پخش این برنامه از چهارشنبه، گفت: محدودیت‌های موضوعی «ثریا» تا اندازه زیادی برطرف شده است.

به گزارش کرمان خبر/محسن مقصودی تهیه‌کننده و مجری برنامه تلویزیونی «ثریا» درباره مستند «نردبان فریب» گفت: این مستند «نردبان فریب» نام دارد و به موضوع توافق اقلیمی پاریس، پشت صحنه این توافق‌نامه‌ و حاشیه‌های پیوستن ایران به توافق‌نامه پاریس می‌پردازد.
 

 

تهیه‌کننده برنامه «ثریا» تصریح کرد: براساس صحبت‌های انجام شده، محدودیت‌های برنامه«ثریا» در سری جدید تا اندازه زیادی برطرف می‌شود و قرار است تنوع موضوع‌های این برنامه بیشتر بشود.
 
وی در ادامه صحبت‌های خود خاطرنشان کرد: به امید خدا سری جدید برنامه «ثریا» از چهارشنبه هفته جاری با موضوع توافق اقلیمی پاریس ساعت 23:00 به مدت 100 دقیقه پخش می‌شود.

 

گفتنی است، برنامه تلویزیونی «ثریا» چندی پیش به دلیل برخی مخالفت‌ها با توقف پخش و سپس محدودیت‌ موضوعی روبه‌رو شد که بر این اساس، موضوع برنامه‌سازی این مجموعه تنها به حوزه محورهای علمی محدود  می‌شد در صورتی‌که در سری جدید تولید «ثریا» محدودیت‌های موضوعی برطرف شده تا این برنامه بتواند در سطحی وسیع‌تری از توانمندی‌های خود بهره بگیرد.