کد خبر: 85011

پورابراهیمی :

وی با بیان این مطلب که نام این مراسم باید تکریم و معارفه باشد، افزود: از استاندار کرمان گلایه داریم که این موضوع بدون هماهنگی انجام دادند و این مراسم در شان توحیدی نیست.

به گزارش کرمان خبر/دکتر محمدرضا پورابراهیمی نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی صبح امروز در آیین تودیع و معارفه فرماندار کرمان گفت: توحیدی، فرماندار سابق کرمان یک فرد لایق، اثر گذار و منشا خدمات بسیاری در استان و کشور بوده اند و از ظرفیت وی امیدواریم در حوزه های غیردولتی دیگر استفاده شود.
 
وی با بیان این مطلب که نام این مراسم باید تکریم و معارفه باشد، افزود: از استاندار کرمان گلایه داریم که این موضوع بدون هماهنگی انجام دادند و این مراسم در شان توحیدی نیست.
 
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در ادامه «علی بابایی» فرماندار جدید کرمان را یک فرد توانمند دانست و بیان کرد: بابایی مسلط به مسایل عمران  شهری است و این مهم می تواند در روند توسعه شهر کرمان بسیار موثر باشد.
 
وی خطاب به اعضاب شورای شهر کرمان گفت: بحث تعامل شورا با مسئولین اجرایی کشور باید همواره در دستور کار قرار گیرد و اگر این اتفاق رخ ندهد فقط مردم مضرر می شوند، قابل ذکر است که هیچ مصوبه ای در شورای شهر بدون تایید فرماندار قانونی نیست.
 
پورابراهیمی ادامه داد: 1300 میلیارد تومان بودجه عمرانی استان کرمان بوده است که 203 میلیارد تومان آن از محل اوراق بوده اما متاسفانه تاکنون این مبلغ وصول نشده و فقط یک درصد از اعتبارات عمران شهری تاکنون پرداخت شده است و با این بودجه نمی توان اقدامات عمرانی انجام دهیم که در این راستا باید به سازمان برنامه و بودجه تذکر جدی داده شود.
 
وی با بیان این مطلب که هدفمندی یارانه ها کمتر از یک درصد در زندگی مردم تاثیر دارد، تصریح کرد: باید موضوع بودجه عمران شهری توسط فرماندار جدید پیگیری شود تا بتوانیم اقدامات توسعه ای را با فراقی بازتر انجام دهید.
 
در ادامه این مراسم دکتر "محمدمهدی زاهدی" نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: محمدعلی توحیدی در 35 سال خدمات فراوان و شایسته ای انجام داده اند.
 
وی صداقت، عملکردن به وظایف، مردم و خدا را در نظر داشتن، تعامل و وفاق بین مردم ایجاد کردند، از خصلت های محمدعلی توحیدی فرماندار سابق کرمان دانست و بیان کرد: وی مردی عملگرا بودند تا سیاسی کار باشند.
 
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با اشاره حمله های سنگین در فضای مجازی به فرماندار کرمان پس از انتخابات اردیبهشت ماه 96، تصریح کرد: خوشبختانه هیچگاه مسئولین استان تحت تاثیر این هجمه ها نشدند و ادامه خدمت به محمدعلی توحیدی دادند.