کد خبر: 85369

بر اساس گزارشی که یک منبع فرانسوی منتشر کرده است، هواوی میت ۱۰ ممکن است قیمتی معادل آیفون X داشته باشد

به گزارش کرمان خبر/  بر اساس گزارشی که اخیرا توسط یک منبع فرانسوی منتشر شده است، گوشی هوشمند میت ۱۰ شرکت هواوی ممکن است بیش از ۹۰۰ دلار و یا حتی ۱۰۰۰ دلار قیمت داشته باشد.

بر اساس اظهارات این منبع، اخیرا شرکت هواوی تغییراتی در سخت افزار گوشی میت ۱۰ ایجاد کرده است تا در رقابت با گوشی‌های نوت ۸ و آیفون X شکست نخورد. این تغییرات باعث شده‌اند که قیمت این گوشی فراتر از چیزی باشد که مسئولان در ماه های گذشته اعلام کرده بودند.

شرکت هواوی یک ویژگی DeX به میت ۱۰ افزوده است، ویژگی ای که باعث می‌شود توانایی پردازنده پرقدرت و نسل جدید این شرکت یعنی Kirin ۹۷۰ ، تا اندازه یک پردازنده دسکتاپی افزایش یابد و بسیار سریع شود.

گفتنی است؛ اخیرا خبری منتشر شد که هواوی اعلام کرده بود میت ۱۰ صرفا یک گوشی هوشمند نیست، بلکه هوش مصنوعی بسیاری قوی ای دارد که می‌تواند مانند یک انسان فکر کند و یاد بگیرد. دلیل اصلی این پیشرفت به واسطه افزایش قدرت پردازنده این گوشی است.

به هر حال ممکن است گوشی میت ۱۰ که تاکنون با قیمت به صرفه و قدرت بالایی که داشت بسیار پرطرفدار شود، فاکتور اول یعنی قیمت نسبتا کم و به صرفه را از دست بدهد.