کد خبر: 85374

رئیس فراکسیون امید در مجلس می‌گوید نتوانستند به اصلاح‌طلبان برچسب فساد اقتصادی بزنند.

به گزارش کرمان خبر/ محمدرضا عارف در نشست هیئت رئیسه شورای عالی اصلاح‌طلبان، فراکسیون امید مجلس و هیئت رئیس شورای شهر گفت: توفیق دولت در به سرانجام رسانیدن وعده‌های داده شده توفیق اصلاح‌طلبان خواهد بود. انتظار داریم دولت و در راس آن رئیس جمهور محترم از همه ظرفیت‌ها برای پاسخگویی به مطالبات مردم به ویژه در بخش‌های معیشتی، اشتغال و مسائل اجتماعی استفاده کند. مردم نجیبانه مشکلات را تحمل می‌کنند و باید از فرصت تاریخی پیش آمده برای حل مشکلات مردم استفاده کنیم.


وی می‌افزاید: یکی از ویژگی‌های اصلاح‌طلبان پاکدست بودن آنها است. در جریان حوادث 88 و اتهاماتی که به برخی اصلاح‌طلبان زده شد نتوانستند برچسب فساد اقتصادی به آنها بزنند. اکنون که در قدرت هستیم باید بیشتر مراقبت کنیم که ساحت اصلاح‌طلبی از هرگونه فساد مبرا باشد.


فارغ از حرف و حدیث‌های بسیار درباره رانت‌های فراوان اخذ شده توسط برخی از نزدیکان مدعیان اصلاحات باید از آقای عارف پرسید آیا فساد 11 هزار میلیارد تومانی در صندوق ذخیره فرهنگیان توسط شهاب غندالی و شرکا، فساد محسوب نمی‌شود؟ امثال صفدر حسینی که حقوق‌های نجومی گرفتند چطور؟ آیا بابک زنجانی را مدعیان اصلاح‌طلبی از 22 سال پیش فربه نکردند؟ و آیا رشوه‌های هنگفتی که شهرام جزایری به برخی نمایندگان اصلاح‌طلب مجلس و برخی مقامات دولت اصلاحات داد، فساد حساب نمی‌شود؟


این موارد مستند و ده‌ها مشابه آن، جایی برای برچسب زدن نمی‌گذارد؛ مگر اینکه فساد را صلاح و اصلاح بپندارند. مانند آن نوکر دست‌کجی که به گوسفندان ارباب دستبرد زده بود و ارباب از عصبانیت کاسه ماست را بر سر او شکست او هم با اعتماد به نفس در حالی که ماست‌ها را به سر و صورت می‌کشید گفت خدا را شکر روسفید شدم.