کد خبر: 85440

رییس کل دادگستری استان کرمان گفت: مقابله با مفاسد اقتصادی در دستور کار جدی دستگاه قضائی استان کرمان قرار دارد و طی چند سال گذشته اقدامات موثری در این زمینه صورت پذیرفته است.

به گزارش کرمان خبر/ "یدالله موحد" در نشست تعاملی با سردار ابوحمزه، فرمانده سپاه ثارالله استان و هیات رییسه و جمعی از معاونین سپاه که در محل دادگستری کرمان برگزار گردید، اظهار کرد: در پرونده های مختلفی از جمله جاسوسی،فتنه ومقابله با مفاسد اقتصادی حرکت های اثر گذار خوبی با هماهنگی بین دو مجموعه سپاه و دادگستری استان صورت پذیرفته است.

وی عنوان کرد: با همکاری سپاه استان کرمان پرونده های مختلفی را دنبال کرده ایم و ثمرات و برکات خوبی را برای استان و نظام داشته است و امیدواریم روز به روز این همکاری ها در جهت حفظ منافع عمومی و نظام تقویت شود و همچون گذشته ادامه داشته باشد.

موحد بیان کرد: در همه ی پرونده ها خصوصا پرونده هایی با موضوعاتی همچون مفاسد اقتصادی تمام سعی دستگاه قضائی اجرای عدالت است که هیچگونه ظلمی به اطراف پرونده صورت نگیرد  وتنها قانون اجرا شود.

نماینده عالی قوه قضائیه در استان کرمان خاطرنشان کرد: کشور در یک موقعیت حساس وخطیری قرار دارد و امروز دشمنان ملت وانقلاب با تمام ظرفیت وارد میدان شده اند وارکان اساسی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران راهدف قرار داده اند.

موحد تصریح کرد: امروز از سوی دشمنان نظام، ارکان نظام به ویژه قوه قضائیه و سپاه مورد انواع تهاجم ها قرار گرفته است که نشانگر این واقعیت است که این ارکان چه میزان اثرگذار بوده اند.

این مقام ارشد قضائی در استان کرمان بیان کرد: ارکان نظام با یک نگرش نوین و رویکرد هماهنگ موضوعات مختلف را در سطح ملی و استانی دنبال می کنند.

وی بر ضرورت حفظ انقلاب تاکید کرد و افزود: مجموعه قوه قضائیه چه در سطح ملی و استانی انقلابی عمل می کند و رسالت اصلی امروز این است که با هماهنگی  وهمدلی از موازین انقلاب و کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی دفاع نماییم.