کد خبر: 85496

شبکه سه سیما در رابطه با تعویق ایجاد شده در پخش مجموعه «سرزمین مادری» توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش کرمان خبر/ روابط عمومی شبکه یه سیما در ارتباط با تعویق در پخش مجموعه «سرزمین مادری» که پیش از این «سرزمین کهن» نام داشت توضیحاتی ارائه داده است که متن کامل آن در ادامه می آید:

در این ارتباط  لازم به توضیح است که جلسات متعددی در 3 سال گذشته با نخبگان، چهره‌های فرهنگی و همچنین نمایندگان قوم بختیاری صورت گرفته که نتیجه نظرات تمامی جلسه‌ها طی بیانیه‌ای در سایت فرهنگی – هنری تابناک نیز منتشر شده است و در سریال نیز اعمال شده است. تمام جزئیات این مجموعه بارها و بارها بازبینی شده و همه اصلاحات 100 درصد انجام شده است این مجموعه با احترام به همه اقوام و طوایف ایرانی روایتگر بخشی از تاریخ معاصر ایران است و اطمینان کامل می‌دهیم که هیچ شائبه‌ای درباره هیچ قوم و گروهی در محتوای آن وجود ندارد. سریال «سرزمین مادری» با توجه به این تغییرات و بازنگری که در آن صورت گرفته آماده پخش شده است.

 

در ضمن لازم بذکر است این اثر ویژه از تولیدات مرکز سیما فیلم بوده است و تمامی امور مربوط به بازبینی و اصلاح تمامی سریالها در مرکز سیما فیلم صورت می‌پذیرد. فلذا اخبار مربوط به آن را نیز باید از طریق رئیس مرکز سیما فیلم پیگیری کرد و نه شبکه‌های تلویزیونی.