کد خبر: 85498

کارگردان زیتون‌های زخمی گفت: بخش اول یا به نوعی اولین دلیل نبود من در عرصه فیلمسازی به شرایط مالی و اقتصادی بر می‌گردد و در بخش دوم باید بگویم که کسی برای طرح‌هایی که ارزش ساخته شدن دارند وقت نگذاشته و همت نمی‌کنند.

به گزارش کرمان خبر/ محمدرضا آهنج نویسنده و کارگردان سینما و تلویزیون درخصوص فعالیت‌های خود در سال جاری گفت: در حال حاضر برای تولید چندین اثر طرح‌هایی مطرح شده و هم‌اکنون بررسی طرح‌های رسیده در برنامه دارم.
وی با اشاره به احتمال ساخت مجموعه "عملیات 125" تاکید کرد: من همواره و همیشه علاقه خود برای ساخت فصل چهارم این مجموعه را اعلام کرده‌ام اما این علاقه باید دو طرفه بوده و نیازمند همکاری‌های بیشتر است.

محمدرضا آهنج
کارگردان زیتون‌های زخمی با اشاره به دغدغه خود برای ساخت اثری سینمایی و حضور در جشنواره فیلم فجر افزود: طرحی در دست داریم که در صورت مهیا شدن امکانات عملی می‌شود. البته این نیست که بخواهم این فیلم را به فجر برسانم. جشنواره فیلم فجر جای امثال من نیست و فکری برای حضور در این جشنواره ندارم.
وی کم‌کاری‌های اخیر خود را اینگونه توصیف کرد: این نیست که نخواهم کاری انجام دهم. به عبارتی در حال گذر از دوره نقاهت قرار دارم ولی به امید خدا قصد دارم هرچه سریعتر این دوره را پشت سر بگذارم.

محمدرضا آهنج
آهنج با اشاره به دلایل عدم حضور خود در عرصه فیلمسازی خاطرنشان کرد: بخش اول یا به نوعی اولین دلیل نبود من در عرصه فیلمسازی به شرایط مالی و اقتصادی بر می‌گردد و در بخش دوم باید بگویم که کسی برای طرح‌هایی که ارزش ساخته شدن دارند وقت نگذاشته و همت نمی‌کنند. تولیدات سینما این روزها بیشتر برای پر کردن آمار و کمیت اتفاق می‌افتد.